František Schmoranz st. a rod Schmoranzů ze Slatiňan

Autor
InformaceČesky, 2020
PopisI přes rozsáhlé dílo, které po sobě František Schmoranz starší zanechal a zásadní dopad jeho aktivit v oblasti památkové péče na dnešní stav řady obje…
více informací
Dostupnostskladem u partnera
Cena s DPH
550
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelArtefactum
ISBN978-80-88283-40-9
EAN9788088283409
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.80 Kg
Rozměr233x303
Vazbavázaná
Počet stran439

Bližší informace o knize "František Schmoranz st. a rod Schmoranzů ze Slatiňan"

I přes rozsáhlé dílo, které po sobě František Schmoranz starší zanechal a zásadní dopad jeho aktivit v oblasti památkové péče na dnešní stav řady objektů, zejména v regionu východních Čech, nebyla dosud jeho osobě věnována odpovídající pozornost. František Schmoranz st. a rod Schmoranzů ze Slatiňan, autor Ivo Šulc, Jan Uhlík, Kristina Uhlíková (eds.).


Anotace knihy " František Schmoranz st. a rod Schmoranzů ze Slatiňan, autor Ivo Šulc, Jan Uhlík, Kristina Uhlíková (eds.)"

Totéž platí i pro další členy rozvětveného rodu, jehož zakladatelem se tento významný mimopražský architekt a stavitel druhé poloviny 19. století stal. Kniha, která je výsledkem mnohaletého výzkumu týmu historiků umění, historiků a archivářů, představuje první monografické zpracování životních osudů a tvorby Františka Schmoranze staršího a dalších významných osobností jeho rodu zasazené do dobového uměleckého, historického a společenského kontextu..
Artefactum


Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz