ARCHITEKTI

Autor
InformaceČesky, 2021
PopisKdo jsou architekti, kteří přetvářejí naše místa, města či domovy? Co je baví, nad čím přemýšlí a co nesnáší? Jaké je to spolupracovat s Václavem Havl…
více informací
Dostupnostskladem
Cena s DPH
890
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


Nakladatelneuveden
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost1.70 Kg
Rozměr294x245
Vazbavázaná
Počet stran246

Bližší informace o knize "ARCHITEKTI"

Kdo jsou architekti, kteří přetvářejí naše místa, města či domovy? Co je baví, nad čím přemýšlí a co nesnáší? Jaké je to spolupracovat s Václavem Havlem, dát košem Stevu Jobsovi, navrhovat školu pro děti v Burkině Faso či unikátní privátní resort na Maledivách? Jak by měl vypadat jejich vysněný dům? ARCHITEKTI, autor kolektiv.


Anotace knihy " ARCHITEKTI, autor kolektiv"

„Klíč k porozumění“ – 26 architektek a architektů z 16 českých, česko-britských a jednoho slovenského ateliérů vypráví své příběhy v unikátní knize z pera autorské dvojice Zuzana Melicharová a Matej Šišolák z vydavatelství Premium Media Group, vydavatele časopisu ARCHITECT+. „Spolupracovat s architekty je jako dlouhotrvající partnerství,“ říkají autoři, „které se někdy protáhne na celý život! Je důležité vědět, kdo jsou osobnosti za stavbami, které nás obklopují.“ Špičkoví tvůrci se proto představují v rolích, jak je neznáte. Jakub Cigler (Jakub Cigler architekti), Jan Schindler a Ludvík Seko (Schindler Seko architekti), Aleš Lapka a Petr Kolář (ADR), Eva Jiřičná a Petr Vágner (AI DESIGN), Sean Clifton (Jestico + Whiles), Luděk Rýzner (OK PLAN), Jana Mastíková (Loxia), Tomáš Šebo a Igor Lichý (Architekti Šebo Lichý), Ian Bryan, Eduard Trembulak (IBA), Richard Doležal, Petr Burian, Jiří Havrda, Jiří Hejda, Jan Holna (DAM architekti), Jiří Řezák a David Wittassek (Qarta), David Chmelař (Chmelař architekti), Jakub Masák (Masák & Partner), Adam Rujbr (Adam Rujbr Architects) a Martin Sladký a Filip Hejzlar (de.fakto) na 240 stranách a originálních portrétních fotografiích Alžběty Jungrové přibližují svůj pohled na tvorbu, rodinu a společnost vůbec. Unikátní knížka o architektuře, ve které nenajdete skoro žádný dům, je určena milovníkům stavění a nevšedních příběhů, odborníkům i laické veřejnosti..
neuveden

Obsah knihy: ARCHITEKTI

ARCHITEKTI - examplesARCHITEKTI - examplesARCHITEKTI - examplesARCHITEKTI - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz