20 + 1 Nejzajímavější koncertní stavby světa jako inspirace pro Prahu

Autor
InformaceČesky, 2021
PopisKniha 20 + 1 Nejzajímavější koncertní stavby světa jako inspirace pro Prahu, jejímiž autory jsou Zdeněk Lukeš a Josef Pleskot, představuje dvě desítky…
více informací
Dostupnostskladem
Cena s DPH
790
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelKant
ISBN9788074373404
EAN9788074373404
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost2.09 Kg
Rozměr240 × 280 mm
Vazbaflexi
Počet stran184

Bližší informace o knize "20 + 1 Nejzajímavější koncertní stavby světa jako inspirace pro Prahu"

Kniha 20 + 1 Nejzajímavější koncertní stavby světa jako inspirace pro Prahu, jejímiž autory jsou Zdeněk Lukeš a Josef Pleskot, představuje dvě desítky moderních koncertních a operních budov, včetně dvou ikon, které řadu z nich ovlivnily: Opery v Sydney a Berlínské filharmonie, a také tří dosud nerealizovaných, ale ceněných projektů. 20 + 1 Nejzajímavější koncertní stavby světa jako inspirace pro Prahu, autor Lukeš Zdeněk, Pleskot Josef.


Anotace knihy " 20 + 1 Nejzajímavější koncertní stavby světa jako inspirace pro Prahu, autor Lukeš Zdeněk, Pleskot Josef"

Působivé fotografie, zahrnující též interiéry a detaily, doplňuje podrobný popis staveb, jejich stylové zařazení, konstrukční a akustické řešení, výše nákladů i způsob využití. Nechybí ani portréty jednotlivých architektů, kteří je vytvořili. V navazující části publikace je pak podrobně představena lokalita, kde má vzniknout v nejbližších letech budova Vltavské filharmonie v Praze, neboť naší metropoli bohužel podobná budova stále chybí.
Knihu uzavírá deset rozhovorů se špičkovými dirigenty, sólisty a hudebními manažery, kteří popisují své osobní zkušenosti s uvedenými koncertními a operními sály a vyjadřují svůj názor na realizaci podobné stavby v Praze..
Kant


Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz