Předaukční výstava k jarní aukci

Výtvarné umění 29.4.2024 - 25.5.2024 • Národní 7, Praha, Česká republika

Předaukční výstava k jarní aukci. Aukce výtvarného umění proběhne ve Velkém sále Žofína a online na Artslimit.com.

Galerie KODL je renomovaná aukční, prodejní a výstavní síň založená na více než stoleté rodinné sběratelské tradici. Zaměřuje se na nákup a prodej obrazů, kreseb, grafik a plastik českého výtvarného umění 19. a 20. století. Zajistí i odborné konzultace, soudně-znalecké posudky a expertizy, restaurování či rámování obrazů. Galerie si zakládá nejen na záruce prodávaných uměleckých děl, ale také na maximálně profesionálním přístupu. V čele špičkového týmu odborníků a historiků umění stojí současný vlastník, zastupující čtvrtou generaci rodinné tradice, soudní znalec PhDr. Martin Kodl.

Výtvarné umění

KATARÍNA GREGOREC – Obsessed with Colors

17.5.2024 - 19.6.2024
Praha · Dudes & Barbies Gallery

Detail
Výtvarné umění

Hans Peter Kuhn: Cycles / Cykly

3.5.2024 - 20.6.2024
Opava · Galerie Cella

Výstava v Galerii Cella představí Hanse Petera Kuhna jako autora působivých audiovizuálních kompozic

Detail
Výtvarné umění

Zlatý Nero – Dan Trantina

17.5.2024 - 21.6.2024
Brno · Graciano – antik-umění-šperky

Přijďte se podívat na vernisáž a výstavu uznávaného současného malíře Dana Trantiny s názvem Zlatý Nero.

Detail
Výtvarné umění

14.5.2024 - 21.6.2024
Praha · DSC Gallery

DSC Gallery s radostí oznamuje výstavu „Zasej obojky & sklidíš psy“, na níž představí své práce dva umělci, Adam Štech a Lubomír Typlt.

Detail
Užitné umění

DYSPLASIO – ANNA JOŽOVÁ

14.5.2024 - 21.6.2024
Praha · Galerie Kuzebauch

Objekty Anny Jožové v galerii Kuzebauch

Detail