Polagraph Laboratoř - výstava

Fotografie 12.4.2022 - 26.4.2022 • Praha, Česká republika

Srdečně vás zveme na výstavu s názvem Polagraph Laboratoř. Výstava poprvé představí stejnojmenný projekt, za kterým stojí samotní zakladatelé Polagraphu.

Polagraph Laboratoř je seskupením vizuálně silných, známých i méně známých českých a slovenských fotografií. Spolu s každou fotografií s sebou autoři fotek přináší i jejich příběh, o který se s vámi v rámci projektu Laboratoře vždy podělí na webových stránkách www.polagraph-laborator.cz. Cílem je vytvoření vztahu mezi autorem a vámi, kdy autora a jeho dílo máte možnost poznat, a pro který u nás momentálně neexistuje jednotná platforma. Fotografie do Laboratoře vybíráme společně s jejich autorem a společně pro ně také hledáme to nejlepší možné zarámování, druh papíru i formát, v němž si je pak můžete v limitované edici koupit. Na výstavě budou zastoupena díla všech autorů, kteří se do projektu Laboratoř dosud zapojili. Mezi autory patří: Jan Jindra, Vojtěch Veškrna, Michaela Karásek Čejková, Štěpánka Sigmundová, Michal Králíček, Radek Brousil, Viktorie Macánová, Lukáš Erba, Eliška Stejskalová, Veronika Čechmánková, Rudo Prekop, Antonín Jirát, Kateřina Kabelková a Maxim Stano. A těšit se můžete na další zajímavá jména.

Polagraph Laboratoř - výstava


Další události

Výtvarné umění

Preparing for Darkness, Vol. 8

23.4.2024 - 21.5.2024
Praha · Museum Kampa – Nadace Jana a Medy Mládkových

 Osmý ročník cyklu se koná v Museu Kampa a představuje 13 umělců – převážně malířů a malířek, kteří jsou příkladem generace vyznačující se výjimečným …

Detail
Výtvarné umění

Jan MERTA - Petr VESELÝ

25.3.2024 - 21.5.2024
Praha · Museum Kampa – Nadace Jana a Medy Mládkových

Jan Merta i Petr Veselý patří mezi výrazné malířské osobnosti z generace umělců, kteří na výtvarnou scénu vstoupili v osmdesátých letech. 

Detail
Výtvarné umění

Malba 80./90.let – výběr z galerie

7.5.2024 - 24.5.2024
Praha · Etcetera Art

David Mainer, Titlová, Žáček a další

Detail
Výtvarné umění

Předaukční výstava k jarní aukci

29.4.2024 - 25.5.2024
Praha · Galerie Kodl

Předaukční výstava k jarní aukci. Aukce výtvarného umění proběhne ve Velkém sále Žofína a online na Artslimit.com.

Detail
Výtvarné umění

K2: RADU BĂIEŞ & LAURENTIU ZBÎRCEA

23.4.2024 - 25.5.2024
Praha · Bold Gallery

S potěšením Vás zveme na výstavu dvou umělců tzv. "klužské školy" Radu Băieş & Laurentiu Zbîrcea

Detail