Petr Velkoborský – fotografie

Vážení návštěvníci portálu iUmeni.cz,
vzhledem k aktuální situaci v souvislosti s šířením nemoci Covid-19 a nařízeními vlády se všechny galerie i ostatní instituce uzavřely, mnohé akce se přesouvají a jejich program bude pravděpodobně pozměněn. Je tedy možné, že již uveřejněný program není a nebude aktuální, proto si jej prosím vždy raději ověřte u dané instituce. Všechny změny se postupně pokusíme podchytit a zaktualizovat dle skutečného stavu. Naopak budeme více upozorňovat na akce, které se konají on-line, diskuse, články či reportáže.

Děkujeme za pochopení

13.04.2014 - 31.12.2014Fotografie

Obsáhlá výstava přibližuje fotografickou tvorbu Petra Velkoborského. Zaměřuje se převážně na dokumentární fotografii, portrét a zátiší.

Obsáhlá výstava přibližuje fotografickou tvorbu Petra Velkoborského, která se dnes jeví být znovu aktuální v kontextu s rostoucím zájmem o klasickou analogovou fotografii. Zaměřuje se převážně na dokumentární fotografii, portrét a zátiší. Zahrnuje mimo jiné snímky z cyklů Křížová cesta I a II (duchovní tematika), Třetí okruh (dokumentární fotografie), Life Style – úniky/návraty, Chvála neostrosti či Close Up Photography (zátiší). Vystaveny jsou většinou vintage printy.

Kurátor výstavy Bc. František Nárovec.

Výstavu doplní v hlavní sezoně komentované prohlídky pod vedením autora (termín bude upřesněn).Petr Velkoborský – fotografie - www.iUmeni.cz (13.04.2014)

Zpět na výpis
Pavel Babáček - webdesigner, graphic designer, html coder

Knižní novinka

Raketa č. 22 - Hry