Malý formát 2015

Vážení návštěvníci portálu iUmeni.cz,
vzhledem k aktuální situaci v souvislosti s šířením nemoci Covid-19 a nařízeními vlády se všechny galerie i ostatní instituce uzavřely, mnohé akce se přesouvají a jejich program bude pravděpodobně pozměněn. Je tedy možné, že již uveřejněný program není a nebude aktuální, proto si jej prosím vždy raději ověřte u dané instituce. Všechny změny se postupně pokusíme podchytit a zaktualizovat dle skutečného stavu. Naopak budeme více upozorňovat na akce, které se konají on-line, diskuse, články či reportáže.

Děkujeme za pochopení

03.08.2015 - 30.08.2015Výtvarné umění

Galerie výtvarného umění v Hodoníně pořádá další ročník „Mezinárodního malířského sympozia – Malý formát 2015“

Nově je organizováno jako bienále a bude zahájeno v pondělí 3. srpna 2015 v hodonínské galerii. Po dobu deseti dnů pak bude hodonínská veřejnost potkávat deset malířů, kteří inspirováni Hodonínem a jeho okolím vytvoří řadu nových uměleckých děl. Na letošní sympozium přijali pozvání autoři ze zlínského kraje - Miroslav Malina, Zdeněk Tománek, Jiří Salajka a Kamil Mikel, jihomoravského kraje - Jan Spěváček, Lubor Drgáč, Kateřina Pažoutová a Anna Sypěnová a zahraničními hosty jsou dva slovenští autoři - Jozef Srna a Pavol Stručka.
Výsledky jejich práce budou představeny na slavnostní vernisáži ve středu 12.srpna 2015 v 18:30 hod. v Galerii výtvarného umění v Hodoníně.Malý formát 2015 - www.iUmeni.cz (03.08.2015)

Zpět na výpis
Pavel Babáček - webdesigner, graphic designer, html coder

Knižní novinka

ECHO / Výběr ze sbírky Fait Gallery