Drahotín Šulla - FOTOGRAFIE

Vážení návštěvníci portálu iUmeni.cz,
vzhledem k aktuální situaci v souvislosti s šířením nemoci Covid-19 a nařízeními vlády se všechny galerie i ostatní instituce uzavřely, mnohé akce se přesouvají a jejich program bude pravděpodobně pozměněn. Je tedy možné, že již uveřejněný program není a nebude aktuální, proto si jej prosím vždy raději ověřte u dané instituce. Všechny změny se postupně pokusíme podchytit a zaktualizovat dle skutečného stavu. Naopak budeme více upozorňovat na akce, které se konají on-line, diskuse, články či reportáže.

Děkujeme za pochopení

25.06.2015 - 31.08.2015Fotografie

Retrospektivní výstava jednoho z nejvýznamnějších slovenských fotografů současnosti představí celoživotní fotografickou tvorbu uměleckého fotografa Drahotína Šully.

Výstava zmapuje a představí reprezentativní výběr autorovy tvorby od jeho počátků až do současnosti. Přiblíží charakter jeho fotografické tvorby, budou vystaveny původní dobové fotografie, jen tam, kde to nebude možné, budou prezentovány pozdější fotografické pozitivy. Plánovaný počet vystavených fotografií je 120.

K výstavě bude vydána monografická publikace s odborným textem a cca 160 fotografickými přílohami v nákladu 600 kusu (30 přednostních s originálními autorovými fotografiemi).

Výstava se uskuteční pod záštitou Jeho Excelence pana Petera Weisse velvyslance Slovenské republiky v ČR.Drahotín Šulla - FOTOGRAFIE - www.iUmeni.cz (25.06.2015)

Zpět na výpis
Art Antiques

Knižní novinka

Zeb One: Geometric

Pavel Babáček - webdesigner, graphic designer, html coder