Dny otevřených ateliérů Jihomoravského kraje

30.09.2017 - 01.10.2017Výtvarné umění

Galerie výtvarného umění v Hodoníně ve spolupráci s Odborem kultury Jihomoravského kraje již po sedmé pořádá Dny otevřených ateliérů a vyzývá výtvarníky JMK, aby otevřeli své ateliéry, studia, výstavn

Dny otevřených ateliérů jsou nabídkou pro všechny zájemce o výtvarné umění, zvláště pro ty, kteří chtějí nahlédnout do tajů řemeslného zpracování výtvarného materiálu. Pro ty, které zajímá nejen výsledné výtvarné dílo, ale i tajuplný průběh jeho zrození.
V Jihomoravském kraji již po sedmé otevřou malíři, sochaři, grafici, keramici, kováři, šperkaři, oděvní výtvarníci či mozaikáři… výtvarné dílny, ateliéry, studia či vystaví své práce v galeriích. Poslední zářijový víkend tak může být příjemným výletem a setkáním s tvořivými lidmi nebo relaxací při vnímání vizuální rozmanitosti děl profesionálů či neškolených tvůrců.
V loňském roce se v našem kraji přihlásilo k akci přes sto výtvarníků, sdružení a galerií a připojili se tak k Jihočeskému kraji, Vysočině a Dolnímu Rakousku, kde budou také letos ateliéry otevřeny o dalších víkendech v říjnu.
K akci je vydáván informační sešit s podrobnými kontakty na jednotlivé ateliéry a mapkami. Nejaktuálnější informace pak jsou průběžně doplňovány na webových stránkách Galerie výtvarného umění v Hodoníně, která celou akci organizuje.
Více na www.gvuhodonin.cz.Dny otevřených ateliérů Jihomoravského kraje - www.iUmeni.cz (30.09.2017)

Zpět na výpis
Art Antiques

Knižní novinka

West Point 2022

Pavel Babáček - webdesigner, graphic designer, html coder