Charitativní výstava Galerie Ratolest - Kavárna pod Hodinama, Univerzitní kino Scala

Vážení návštěvníci portálu iUmeni.cz,
vzhledem k aktuální situaci v souvislosti s šířením nemoci Covid-19 a nařízeními vlády se všechny galerie i ostatní instituce uzavřely, mnohé akce se přesouvají a jejich program bude pravděpodobně pozměněn. Je tedy možné, že již uveřejněný program není a nebude aktuální, proto si jej prosím vždy raději ověřte u dané instituce. Všechny změny se postupně pokusíme podchytit a zaktualizovat dle skutečného stavu. Naopak budeme více upozorňovat na akce, které se konají on-line, diskuse, články či reportáže.

Děkujeme za pochopení

01.01.2015 - 28.02.2015Výtvarné umění

Charitativní Galerie Ratolest působí při neziskové organizaci Ratolest Brno, která dává šanci dětem žít ve fungujících rodinách a mladým lidem dostat se ze šikmé plochy.

Zakoupením obrazu z této výstavy či z nabídky Galerie Ratolest na www.galerieratolest.cz pomůžete změnit osud některého z dětí zapojených v programech Ratolesti Brno.
Celý únor můžete navštívit ne jednu, ale rovnou dvě výstavy Galerie Ratolest - v Kavárně pod hodinami a v Univerzitním kinu Scala. Těšíme se na vás!Charitativní výstava Galerie Ratolest - Kavár… - www.iUmeni.cz (01.01.2015)

Zpět na výpis
Pavel Babáček - webdesigner, graphic designer, html coder

Knižní novinka

Keep in touch. Please, leave a message