AKTA EROTIKA – výstava fotografií

01.07.2016 - 04.09.2016Fotografie

Galerie M54, jako jeden ze sponzorů Českého centra fotografie Vás zve na rozsáhlou výstavu AKTA EROTIKA, která proběhne v letních měsících na Václavském náměstí v Praze.

Pro letní sezónu připravilo České centrum fotografie rozsáhlou výstavu AKTA EROTIKA, která obsahuje téměř 400 jednotlivých exponátů. Projekt představuje reprezentativní výběr z české a slovenské fotografie od téměř 180 autorů. Výstava je koncipována z několika úhlů pohledů, ukazuje proměny a vnímání tohoto fotografického žánru v průběhu času, od vzniku tohoto média až po současnost. Dalším okruhem je odborný pohled, kde je zpracováno užití fotografie v tisku, reklamě a průniky s ostatními disciplínami výtvarného umění. Samostatnou kapitolou jsou tzv. „kabinety“. V oddělených prostorách Kabinetu erotiky, mládeži nepřístupných, jsou prezentovány snímky na hranici vnímání tohoto žánru.

Součástí výstavy je téměř 50 doprovodných programů; workshopy, přednášky, setkání s fotografy a akce s mírně erotickým obsahem.

K výstavě je vydán katalog a proběhne několik křtů publikací, včetně Mužského aktu ve fotografii.AKTA EROTIKA – výstava fotografií - www.iUmeni.cz (01.07.2016)

Zpět na výpis
Art Antiques

Knižní novinka

V zrcadlové síni

Pavel Babáček - webdesigner, graphic designer, html coder