ArtCamp

13.07.2015 - 31.07.2015Přednášky, kurzy, konference

Jedenáctý ročník mezinárodní letní školy umění ArtCam

Mezinárodní letní škola umění ArtCamp dává už od roku 2005 českým i zahraničním příznivcům umění možnost strávit část léta v kreativním a inspirativním prostředí, objevit či rozvinout svůj talent, potkat zajímavé české i zahraniční umělecké osobnosti a připravit se k přijímacím zkouškám na umělecké vysoké školy.


V kurzech vedených pedagogy Fakulty designu a umění Ladislava Sutnara i hostujícími českými a zahraničními lektory se setkávají a společně tvoří účastníci různých věkových skupin, národností i zaměření. Výuka probíhá v ateliérech Fakulty designu a umění Ladislava Sutnara i v plenéru, a to zpravidla v českém a anglickém jazyce. Kurzy jsou vhodné jak pro širokou veřejnost od začátečníků po pokročilé, tak pro stávající i budoucí studenty uměleckých oborů.


Zájemci si mohou vybírat z pestré nabídky kurzů a dle svého zájmu a zaměření si sami zvolí vhodnou kombinaci kurzů a délku svého letního studia na FDU. Mezi nejoblíbenější patří každoročně přípravné kurzy k talentovým přijímacím zkouškám na vysoké školy (např. Figurální kresba, Ilustrace, Fashion design nebo Design). Stejně populární jsou i fotografické kurzy a v dnešní době velmi žádané kurzy zaměřené na grafický design, práci s programy umožňujícími 3D modelování, design interiéru nebo tvorbu šperku. V nabídce nechybí ani tradiční výtvarné techniky jako je kresba, malba či knižní vazba apod.13.07.2015 - 31.07.2015ArtCamp

ArtCamp - www.iUmeni.cz (13.07.2015)

Zpět na výpis
Pavel Babáček - webdesigner, graphic designer, html coder

Knižní novinka

Ilustrovaný atlas neuvěřitelných faktů o zvířatech

Jinamodernita.cz