Zoner Photo Studio: základní úpravy fotografií

01.01.2015 - 31.12.2015Ostatni, doprovodný program

Upravujte své fotografie jednoduše a dobře v Zoner Photo Studiu -ON-LINE Kurz

Publikace je k dispozici v elektronické podobě ve formátu PDF a doplňuje ji téměř 6 hodin videoukázek jednotlivých postupů a práce s fotografiemi v modulu Editor. Je určena především začínajícím a mírně pokročilým uživatelům programu Zoner Photo Studio.

Zabývá se základními úpravami digitálních fotografií v modulu Editor. Publikace popisuje pouze základní úpravy jakými jsou ořez a srovnání snímku (srovnání horizontu, kolinearity, tj. sbíhání svislic, a perspektivy). Další část se věnuje jasovým a barevným úpravám, což znamená především vyvážení bílé, zesvětlení, ztmavení snímku a úprava kontrastu. Používají se především nástroje filtru Rychlé úpravy, ale na několika ukázkách jsou předvedeny i základy práce s křivkami.

Nad rámec hlavního tématu je publikace doplněna ukázkou importu snímků do počítače a základy práce se soubory v prostředí Zoner Photo Studia. Poslední část publikace i videoukázek se věnuje základním úpravám při publikování snímků ať již na web nebo pro tisk.iZoner Photo Studio: základní úpravy fotografi… - www.iUmeni.cz (01.01.2015)

Zpět na výpis
Pavel Babáček - webdesigner, graphic designer, html coder

Knižní novinka

Paragrafiky