Minies

Aukce 13.2.2024 • Praha, Česká republika

Kolekce MINIES (originály na papíře nebo koláže) byla vytvořena pro sběratele umění, kteří zatím nechtějí dělat velké závazky, ale chtějí mít doma originální umělecká díla nebo podporovat umělce.

Každé dílo je jedinečné a se neopakuje, vytvoreno s dominantní barvou 2024 roku Peach Fuzz. Umělecká díla jsou ideální pro neutrální, tmavé a světlé moderní interiéry. Skvělý nápad na skvělý dárek pro lidi se vkusem. Originální umělecká díla na papíře v uměleckém paspartu s háčky připravenými k zavěšení.

Další události

Aukce

Kamil Lhoták - Poklady z českých galerií

26.2.2024
· Aukro

Spolek přátel Kamila Lhotáka přichází počátkem roku 2024 s první kolekcí jeho obrazů, které byly vybrány ze sbírek předních českých galerií.

Detail
Aukce

Oslava krásy: Symfonie barev a elegance

29.2.2024
Praha · Bid4Auction

Vítejte na online aukci 'Oslava krásy: Symfonie barev a elegance'. Procházejte tímto jedinečným sbírkovým setkáním s obrazy, které zvou k ob …

Detail
Aukce

Benefiční aukce pro Lemniskátu

3.3.2024
Praha · Novoměstská radnice Praha

Chráněná dílna Lemniskáta - život bez bariér pořádá v Novoměstské radnici na Karlově náměstí v Praze BENEFIČNÍ AUKCI výtvarných děl.

Detail
Aukce

Klenoty na plátně

14.3.2024
Praha · Bid4Auction

Zažijte klenoty na plátně v pohodlí vašeho domova! Na naší online aukci exkluzivního umění od různých malířů se otevírá prostor pro objevování a získá …

Detail
Aukce

Aukce 66

17.3.2024
Praha · Aukční dům Sýpka

Aukce vybraných položek výtvarného umění, starožitností a designu.

Detail