Jarní kolekce Antikvariát Škoda

Aukce 21.5.2024 • Česká republika

Jak nejlépe oslavit 12. výročí spuštění Antikvariátu Škoda, než speciální kolekcí toho nejlepšího, co můžeme našim zákazníkům nabídnout.

V rámci kolekce budete mít možnost obohatit svou knihovnu vyhledávanou pevnostní literaturou nebo doplnit sbírku o zajímavé dobové originální fotografie, odznaky a vyznamenání. Výběrem z položek bychom rádi upozornili na dva unikátní soubory z období první světové války – korespondence a fotografie potápěče z křižníku Kaiser Karl VI. a soubor fotografií z pozůstalosti strojníka ponorky Unterseeboot I. Z doby nedávno minulé nabízíme zajímavý soubor pilotních odznaků, dokumentů, fotografií včetně letových deníků pilota B. Táborského. Letové deníky dokumentují celou kariéru pilota ČSR a ČSSR od prvních vzletů v roce 1953 v Leteckém učilišti až po poslední let v roce 1978, součástí deníků jsou také záznamy o střelbách, haváriích a hodnocení pilota.

Jarní kolekce Antikvariát Škoda


Další události

Aukce

Kolekce Bratislavske Zberatelske Dni

20.6.2024
· Aukro

Každoročně se na Slovensku konají v červnu BRATISLAVSKÉ ZBERATEĽSKÉ DNI. Stejně jako minulý rok, se jich letos účastní i Aukro.

Detail
Aukce

Dobrodružné léto s Dlážděnkou: Aukce dob …

24.6.2024
· Aukro

Antikvariát Dlážděná, „legendární Dlážděnka“, představuje aukci dobrodružné literatury se zaměřením na dílo Julese Verne, Jaroslava Foglara a Marko Če …

Detail
Aukce

On-line Kamínková aukce pro Lůžkový hosp …

25.6.2024
· iUmeni.cz

Srdečně zveme na benefiční on-line Kamínkovou aukci unikátních, originálů kamenných objektů od 82 výtvarníků.

Detail
Aukce

Kolekce LP desky

27.6.2024
Litomyšl · Galerie Kroupa

Aukce raritních a klasických titulů na LP s vyvolávací ceou od 1 Kč.

Detail
Aukce

Artslimit online 8

22.9.2024
Praha  · Artslimit

Výběrová online aukce Artslimit 8.  Kolekci si  budete moci prohlédnout v prostorách Galerie KODL každý všední den od 10 do 18 hod

Detail