Jarní kolekce Antikvariát Škoda

Aukce 21.5.2024 • Česká republika

Jak nejlépe oslavit 12. výročí spuštění Antikvariátu Škoda, než speciální kolekcí toho nejlepšího, co můžeme našim zákazníkům nabídnout.

V rámci kolekce budete mít možnost obohatit svou knihovnu vyhledávanou pevnostní literaturou nebo doplnit sbírku o zajímavé dobové originální fotografie, odznaky a vyznamenání. Výběrem z položek bychom rádi upozornili na dva unikátní soubory z období první světové války – korespondence a fotografie potápěče z křižníku Kaiser Karl VI. a soubor fotografií z pozůstalosti strojníka ponorky Unterseeboot I. Z doby nedávno minulé nabízíme zajímavý soubor pilotních odznaků, dokumentů, fotografií včetně letových deníků pilota B. Táborského. Letové deníky dokumentují celou kariéru pilota ČSR a ČSSR od prvních vzletů v roce 1953 v Leteckém učilišti až po poslední let v roce 1978, součástí deníků jsou také záznamy o střelbách, haváriích a hodnocení pilota.

Jarní kolekce Antikvariát Škoda


Další události

Aukce

Antikvariát Dlážděná: Letní aukce sběrat …

25.7.2024
· Aukro

Antikvariát Dlážděná, „legendární Dlážděnka“, představuje aukci starých sběratelských pohlednic.

Detail
Aukce

Artslimit online 8

22.9.2024
Praha  · Artslimit

Výběrová online aukce Artslimit 8.  Kolekci si  budete moci prohlédnout v prostorách Galerie KODL každý všední den od 10 do 18 hod

Detail
Aukce

92. AUKČNÍ DEN GALERIE KODL

24.11.2024
Praha · Galerie Kodl

Aukce výtvarného umění proběhne ve Velkém sále Žofína a online na Artslimit.com.

Detail