Jarní aukce: Harmonie barev

Aukce 30.5.2024 • Praha, Česká republika

Procházejte tímto jedinečným sbírkovým setkáním s obrazy, které zvou k objevování půvabu a jemnosti v každodenních okamžicích.

Od tajemného rybníka po osvěžující ovoce na stole, každý obraz vypráví svůj příběh, nabízející nejen umělecký zážitek, ale také možnost přivést do vašeho domova kousek této symfonie barev. Přidejte se k nám na aukci a objevte krásu, která oslavuje radost a eleganci života. Přihlášení do aukce je zdarma; je potřeba mít registrovaný účet. Poté uvidíte, kolik uživatelů je registrováno na danou aukci a aktuální ceny všech položek. Máte také možnost nastavit vlastní limit na položku, která se vám líbí.

Jarní aukce: Harmonie barev


Další události

Aukce

Kolekce Bratislavske Zberatelske Dni

20.6.2024
· Aukro

Každoročně se na Slovensku konají v červnu BRATISLAVSKÉ ZBERATEĽSKÉ DNI. Stejně jako minulý rok, se jich letos účastní i Aukro.

Detail
Aukce

Dobrodružné léto s Dlážděnkou: Aukce dob …

24.6.2024
· Aukro

Antikvariát Dlážděná, „legendární Dlážděnka“, představuje aukci dobrodružné literatury se zaměřením na dílo Julese Verne, Jaroslava Foglara a Marko Če …

Detail
Aukce

On-line Kamínková aukce pro Lůžkový hosp …

25.6.2024
· iUmeni.cz

Srdečně zveme na benefiční on-line Kamínkovou aukci unikátních, originálů kamenných objektů od 82 výtvarníků.

Detail
Aukce

Kolekce LP desky

27.6.2024
Litomyšl · Galerie Kroupa

Aukce raritních a klasických titulů na LP s vyvolávací ceou od 1 Kč.

Detail
Aukce

Artslimit online 8

22.9.2024
Praha  · Artslimit

Výběrová online aukce Artslimit 8.  Kolekci si  budete moci prohlédnout v prostorách Galerie KODL každý všední den od 10 do 18 hod

Detail