90. AUKČNÍ DEN GALERIE KODL

Aukce 26.11.2023 • Národní 7, Praha, Česká republika

Aukce výtvarného umění proběhne ve Velkém sále Žofína a online na Artslimit.com. Předaukční výstava 30.10. - 25.11.2023.

Galerie KODL je renomovaná aukční, prodejní a výstavní síň založená na více než stoleté rodinné sběratelské tradici. Zaměřuje se na nákup a prodej obrazů, kreseb, grafik a plastik českého výtvarného umění 19. a 20. století. Zajistí i odborné konzultace, soudně-znalecké posudky a expertizy, restaurování či rámování obrazů. Galerie si zakládá nejen na záruce prodávaných uměleckých děl, ale také na maximálně profesionálním přístupu. V čele špičkového týmu odborníků a historiků umění stojí současný vlastník, zastupující čtvrtou generaci rodinné tradice, soudní znalec PhDr. Martin Kodl.

90. AUKČNÍ DEN GALERIE KODL

Aukce

25.7.2024
· Aukro

Antikvariát Dlážděná, „legendární Dlážděnka“, představuje aukci starých sběratelských pohlednic.

Detail
Aukce

Artslimit online 8

22.9.2024
Praha  · Artslimit

Výběrová online aukce Artslimit 8.  Kolekci si  budete moci prohlédnout v prostorách Galerie KODL každý všední den od 10 do 18 hod

Detail
Aukce

92. AUKČNÍ DEN GALERIE KODL

24.11.2024
Praha · Galerie Kodl

Aukce výtvarného umění proběhne ve Velkém sále Žofína a online na Artslimit.com.

Detail