11. aukce uměleckých děl, obrazů, plastik a starožitností

06.11.2017 - 05.12.2017Aukce

On-line aukce uměleckých děl, obrazů, plastik a starožitností

V naší první předvánoční aukci naleznete barevně malebné dílo Josefa Ullmanna - "Předjaří" v oleji na kartonu a jeho dvě kresby křídou v dobové adjustaci. Dílo Luďka Marolda je zastoupeno kvašem z roku 1895 s francouzským motivem. Belgické malířství 19. století zastupuje dílo od Adolpha de Knyff. Z českých autorů dvacátého století doporučujeme díla Vladimíra Komárka, Josefa Lieslera či Oty Janečka. Zajímavým a historicky důležitým obrazem je olej na plátně "Lichvářka” od tehdy ještě mladého studenta Christina Rubena, pozdějšího rektora pražské Akademie výtvarných umění. Sběratelsky zajímavým je obraz od Jiřího Načeradského s názvem "Akt”, pravděpodobně jeho manželky, z roku 1963. Z užitého umění v aukci nabízíme několik stolních hodin z 19. století, včetně původních krbových hodin Carl Suchy.

04.06.2018 - 14.08.2018Aukce starožitností
12.06.2018 - 31.07.201819. aukce uměleckých děl, obrazů, plastik a starožitností
14.03.2018 - 12.06.201818. aukce uměleckých děl, obrazů, plastik a starožitností
14.03.2018 - 11.06.201817. aukce uměleckých děl, obrazů, plastik a starožitností
28.02.2018 - 11.04.201816. aukce
28.02.2018 - 10.04.201815. aukce
07.12.2017 - 20.03.2018Aukce filmových plakátů
08.11.2017 - 07.12.201713. aukce uměleckých děl, obrazů, plastik a starožitností
07.11.2017 - 06.12.201712. aukce uměleckých děl, obrazů, plastik a starožitností
06.11.2017 - 05.12.201711. aukce uměleckých děl, obrazů, plastik a starožitností
22.08.2017 - 26.09.20179. aukce
21.08.2017 - 25.09.20178. aukce
21.08.2017 - 24.09.20177. aukce
29.02.2016 - 06.04.2016Aukce č. 3 – Obrazy 19.-20. století
24.01.2016 - 28.02.2016Aukce č. 2 – Vše od koruny
06.12.2015 - 24.01.2016Aukce č. 1 – Obrazy 19.-20. století

11. aukce uměleckých děl, obrazů, plastik a s… - www.iUmeni.cz (06.11.2017)

Umění 1-2/2018