11. aukce uměleckých děl, obrazů, plastik a starožitností

06.11.2017 - 05.12.2017Aukce

On-line aukce uměleckých děl, obrazů, plastik a starožitností

V naší první předvánoční aukci naleznete barevně malebné dílo Josefa Ullmanna - "Předjaří" v oleji na kartonu a jeho dvě kresby křídou v dobové adjustaci. Dílo Luďka Marolda je zastoupeno kvašem z roku 1895 s francouzským motivem. Belgické malířství 19. století zastupuje dílo od Adolpha de Knyff. Z českých autorů dvacátého století doporučujeme díla Vladimíra Komárka, Josefa Lieslera či Oty Janečka. Zajímavým a historicky důležitým obrazem je olej na plátně "Lichvářka” od tehdy ještě mladého studenta Christina Rubena, pozdějšího rektora pražské Akademie výtvarných umění. Sběratelsky zajímavým je obraz od Jiřího Načeradského s názvem "Akt”, pravděpodobně jeho manželky, z roku 1963. Z užitého umění v aukci nabízíme několik stolních hodin z 19. století, včetně původních krbových hodin Carl Suchy.

11. aukce uměleckých děl, obrazů, plastik a s… - www.iUmeni.cz (06.11.2017)

Art Antiques

Karikaturisti