Vznik knihy o Rolling Stones

Posledních pár kusů knihy z limitované edice SUMO nakladatelství Taschen o legendární skupině The Rolling Stones i s podpisy všech členů kapely, je stále k mání. Podívejte se na dokument, jak kniha vznikala.

Kniha byla vydána nakladatelsvím Taschen v roce 2015 v nákladu 1000 kusů pro celý svět. Obsahuje přes 500 stran unikátních fotografií ze života této legendární skupiny, z nichž mnohé nebyly ještě nikdy publikovány. Mezi fotografy, které skupinu fotily patří takové jména jako David Bailey, Annie Leibovitz nebo Helmut Newton. Kniha váží 10 kg a při rozměru 50x50 cm si vychutnáte každou fotografii. Každé vydání je číslováno a podepsané všemi členy skupiny.

Ve chvíli, kdy bude prodán poslední kus, vzroste raketově cena knihy a stane se zcela jistě vyhledávaným sběratelským kouskem.

Vznik knihy o Rolling Stones ~ iUmeni.cz ~

Autor / zdroj:
Publisher: iUmeni.cz

Informace o knize

Název: The Rolling Stones SUMO
Autor: Reuel Golden
Rok vydání: 2015

Koupit tuto knihu u nás

Další články

Videa - obrázek

Dokument: Aj Wej-wej v Národní galerii v Praze

Aj Wej-wej o své tvorbě pro Národní galerii v Praze. Celý článek

Videa - obrázek

Eberhard Havekost. Logik

Galerie Rudolfinum uvádí výstavu německého malíře Eberharda Havekosta, jednoho z čelních představitelů nové generace malířů, kteří ve své tvorbě používají digitální vizuá … Celý článek

Videa - obrázek

PechaKucha – Jindřich Janíček

Ilustrátor, absolvent Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně a Ateliéru ilustrace na UMPRUM. Je autorem knih Přicházíme v míru ve jménu lidstva, K večeru spustil se déšť a Podiv … Celý článek

Knižní tipy

Online galerie

iUmeni.cz - expluzivní publikace pro milovníky krásných knih i sběratele - imgReklama