Retrospektiva / Retrospective - All the Best to 70 Best of

Autor
InformaceČesky, 2019
PopisÚčelem této retrospektivní publikace je umožnit čtenáři poznat, pokud možno vyčerpávajícím způsobem, Rittsteinovo dílo v kompaktním formátu a ve vizuá…
více informací
Dostupnostskladem
Cena s DPH
1 100
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


Nakladatelneuveden
ISBN9788027059034
EAN9788027059034
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost1.50 Kg
Rozměr220x280
Vazbavázaná
Počet stran160

Bližší informace o knize "Retrospektiva / Retrospective - All the Best to 70 Best of"

Účelem této retrospektivní publikace je umožnit čtenáři poznat, pokud možno vyčerpávajícím způsobem, Rittsteinovo dílo v kompaktním formátu a ve vizuálně mimořádně atraktivní podobě. Retrospektiva / Retrospective - All the Best to 70 Best of, autor Rittstein Michael.


Anotace knihy " Retrospektiva / Retrospective - All the Best to 70 Best of, autor Rittstein Michael"

Anotace
Účelem této retrospektivní publikace je umožnit čtenáři poznat, pokud možno vyčerpávajícím způsobem, Rittsteinovo dílo v kompaktním formátu a ve vizuálně mimořádně atraktivní podobě.

Vybrat právě sedmdesát „nejlepších“ Rittsteinových děl rozhodně nebylo lehké. Z jeho bohaté tvorby jsme se snažili vyselektovat sedmdesátku děl, které jsou nejen špičkové nebo emblematické svou podstatou, ale současně umožňují chronologickým způsobem zachytit jeho umělecký vývoj prakticky od vstupu na výtvarnou scénu až do současnosti. Věřím, že se nám to společně s profesorem Rittsteinem podařilo, za cenu minimálních kompromisů.

Kniha je obohacena emotivním, expresivním a erudovaným uměleckohistorickým zhodnocením Rittsteinovy tvorby z pera kunsthistorika dr. Martina Šugára a výběrem vzácné fotodokumentace z umělcova osobního a výtvarného života..
neuveden


Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz