Labyrint světa a ráj srdce - Jan Amos Komenský, Miroslav Huptych - Limitovaná sběratelská edice

Autor
Informace, 2021
PopisOcenění Magnesia Litera 2020 za nakladatelský čin, Kniha roku 2019 od Literárních novin a 3.místo v kategorii polygrafického zpracování v soutěži Nejk…
více informací
Dostupnostdo týdne
Cena s DPH
37 000
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelPráh
ISBN978-80-7252-831-8
EAN9788072528318
Rok vydání
Hmotnost3.70 Kg
Rozměr290x370 mm
VazbaVázaná - v dárkové krabici
Počet stran286

Bližší informace o knize "Labyrint světa a ráj srdce - Jan Amos Komenský, Miroslav Huptych - Limitovaná sběratelská edice"

Ocenění Magnesia Litera 2020 za nakladatelský čin, Kniha roku 2019 od Literárních novin a 3.místo v kategorii polygrafického zpracování v soutěži Nejkrásnější české knihy. To a mnohem více nabízí limitovaná edice knihy Labyrint světa a ráj srdce od J.A.Komenského, kterou vydalo nakladatelství Práh ve spolupráci s předním českým umělcem, Miroslavem Huptychem. Toto nádherné spojení přináší obrovský historický a nadčasový skvost s kulturním a investičním přesahem. Vydáno pouze 98 kusů. Labyrint světa a ráj srdce - Jan Amos Komenský, Miroslav Huptych - Limitovaná sběratelská edice, autor Jan Amos Komenský, ilustrace Miroslav Huptych.


Anotace knihy " Labyrint světa a ráj srdce - Jan Amos Komenský, Miroslav Huptych - Limitovaná sběratelská edice, autor Jan Amos Komenský, ilustrace Miroslav Huptych"

Limitovaná edice Labyrint světa a ráj srdce obsahuje 54 ilustrací a jednu signovanou litografii a je vložena v nádherné kožené ruční vazbě. Každou knihu chrání ručně zpracovaná designová kazeta. Je to dokonalý originální dárek pro vaše blízké nebo obchodní partnery či vhodná investice do sběratelského portfolia. Cena knih v limitované edici se podle rozsahu ručního zpracování a detailů kožené vazby pohybuje ve třech cenových hladinách od 37 000 Kč, 47 000 Kč až po nejvyšší edici za 77 000 Kč..
Práh

Obsah knihy: Labyrint světa a ráj srdce - Jan Amos Komenský, Miroslav Huptych - Limitovaná sběratelská edice

Labyrint světa a ráj srdce - Jan Amos Komenský, Miroslav Huptych - Limitovaná sběratelská edice - examplesLabyrint světa a ráj srdce - Jan Amos Komenský, Miroslav Huptych - Limitovaná sběratelská edice - examplesLabyrint světa a ráj srdce - Jan Amos Komenský, Miroslav Huptych - Limitovaná sběratelská edice - examplesLabyrint světa a ráj srdce - Jan Amos Komenský, Miroslav Huptych - Limitovaná sběratelská edice - examplesLabyrint světa a ráj srdce - Jan Amos Komenský, Miroslav Huptych - Limitovaná sběratelská edice - examplesLabyrint světa a ráj srdce - Jan Amos Komenský, Miroslav Huptych - Limitovaná sběratelská edice - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz