Karel Jaromír Erben: Kytice - faksimile

Autor: Česky2013neuveden

Jestliže můžeme něco směle zařadit mezi klenoty naší literární historie, pak je to Erbenova Kytice. Nakladatelství BVD se rozhodlo nabídnout knižnímu trhu věrnou repliku vydání Kytice z roku 1924. Kniha byla vytištěna tak, aby do nejmenších detailů, počínaje strukturou papíru a konče celoplátěnou originální vazbou, odpovídala předloze z roku 1924. Tuto verzi jsme zvolili také proto, že obsahuje spoustu nádherných ilustrací ak. malíře Václava Součka.

Již není v prodeji
Název: Karel Jaromír Erben: Kytice - faksimile  ISBN: 9788087090848  Jazyk: Česky  Rok:   EAN: 9788087090848  Hmotnost: 1.54 kg  Vazba: vázaná, dřevěné pouzdro  Počet stran: 168  Rozměr: 260x330  mm  Nakladatel: neuveden
informace ke knize

Detail knihy ~ Karel Jaromír Erben: Kytice - faksimile, Erben Karel Jaromír

Replika vydání Erbenovy Kytice z roku 1924 má všechny atributy bibliofilie. Nakladatelství BVD připravilo limitovanou edici 999 výtisků s tím, že každý, kdo si knihu objedná, obdrží originální číslovaný certifikát, takže bude mít jistotu, že se stane členem exkluzivního klubu vlastníků necelé tisícovky exemplářů. Kniha je uložena v dřevěné ochranné etuji.
Exkluzivní polygrafické zpracování – použitý papír a tisková technologie (plátěná vazba, sítotisk) jsou téměř identické s vydáním z roku 1924

Třináct klasických básnických skladeb – Kytice, Poklad, Svatební košile, Polednice, Zlatý kolovrat, Štědrý den, Holoubek, Záhořovo lože, Vodník, Vrba, Lilie, Dceřina kletba a Věštkyně Pouhých 999 číslovaných kusů – každý výtisk je originálem.

Karel Jaromír Erben: Kytice - faksimile