Felix Kolmer - Slib

Autor
InformaceČesky, 2022
PopisFotografická a literárně-dokumentární kniha přibližuje osobnost a životní peripetie Felixe Kolmera, skauta, vězně z Terezína, Osvětimi a Friedlandu i …
více informací
Dostupnostskladem
Cena s DPH
990
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelPositiF
ISBN9788087407356
EAN9788087407356
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.80 Kg
Rozměr220x280
Vazbavázaná
Počet stran56

Bližší informace o knize "Felix Kolmer - Slib"

Fotografická a literárně-dokumentární kniha přibližuje osobnost a životní peripetie Felixe Kolmera, skauta, vězně z Terezína, Osvětimi a Friedlandu i odborníka na akustiku. Dokumentární fotograf Libor Fojtík jej, stejně jako jeho prostředí a aktivity, v uplynulých pěti letech fotografoval. Nakladatel: Český osvětimský výbor, z.s. Praha, PositiF Felix Kolmer - Slib, autor Pospěch Tomáš (ed.), Mázdrová Kateřina, Válková Zuzana, Rozov Michaela.


Anotace knihy " Felix Kolmer - Slib, autor Pospěch Tomáš (ed.), Mázdrová Kateřina, Válková Zuzana, Rozov Michaela"

Redaktorka týdeníku Respekt Kateřina Mázdrová s ním vytvořila rozhovory, které pro svůj text využila Zuzana Válková, a Michaela Rozov oslovila jeho přátele a spolupracovníky. Kniha se zabývá tématem holocaustu, akustikou, ale v neposlední řadě také prostředím skautingu. Slib, který Felix Kolmer při nástupu do oddílu skautu dal, se stal jeho celoživotním morálním krédem. Kniha získala nominaci na Nejkrásnější knihu roku 2021..
PositiF


Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz