David Lynch a Kristine McKennová

Autor: Česky2020Paseka

Neotřelá kombinace biografie a memoáru dokazuje, že ani kniha o životě a díle geniálního režiséra Davida Lynche nemůže být obyčejná. Vůbec poprvé odkrývá okolnosti zrodu jeho smělých filmových vizí, jako jsou Městečko Twin Peaks, Sloní muž, Mazací hlava, Lost Highway nebo Mulholland Drive.

480 
včetně dph
do týdne

Doporučená cena 589 Kč - SLEVA

Název: David Lynch a Kristine McKennová  ISBN: 978-80-7432-957-9  Jazyk: Česky  Rok:   EAN: 9788074329579  Hmotnost: 2.10 kg  Vazba: vázaná  Počet stran: 632  Rozměr: 180x220 mm  Nakladatel: Paseka  Překladatel: Lucie Kořínková a Michal Prokop
  • Doprava od 95 Kč
  • Výdejní místa od 69 Kč
  • Osobní odběr ZDARMA
  • Doprava ZDARMA od 2500 Kč
informace ke knize

Detail knihy ~ David Lynch a Kristine McKennová, David Lynch a Kristine McKennová

Životopis napsala novinářka Kristine McKennová na základě více než stovky rozhovorů s Lynchovými přáteli, rodinnými příslušníky, bývalými manželkami, herci, agenty, hudebníky a dalšími spolupracovníky. Do textu však vstupuje sám Lynch svými upřímnými komentáři, překvapí například vzpomínkou na pražské natáčení hudby k Modrému sametu nebo zábavnými i ledacos odkrývajícími historkami z dětství a studentských let. Text doprovází téměř stovka unikátních fotografií z Lynchovy soukromé sbírky. Kniha tak pohltí nováčky i lynchovské fanatiky.

David Lynch a Kristine McKennová