David Lynch a Kristine McKennová

Autor
InformaceČesky, 2020
PopisNeotřelá kombinace biografie a memoáru dokazuje, že ani kniha o životě a díle geniálního režiséra Davida Lynche nemůže být obyčejná. Vůbec poprvé odkr…
více informací
Dostupnostdo týdne
Doporučená cena 589 Kč - SLEVA
Cena s DPH
480
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelPaseka
ISBN978-80-7432-957-9
EAN9788074329579
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost2.10 Kg
Rozměr180x220 mm
Vazbavázaná
Počet stran632
PřekladatelLucie Kořínková a Michal Prokop

Bližší informace o knize "David Lynch a Kristine McKennová"

Neotřelá kombinace biografie a memoáru dokazuje, že ani kniha o životě a díle geniálního režiséra Davida Lynche nemůže být obyčejná. Vůbec poprvé odkrývá okolnosti zrodu jeho smělých filmových vizí, jako jsou Městečko Twin Peaks, Sloní muž, Mazací hlava, Lost Highway nebo Mulholland Drive. David Lynch a Kristine McKennová, autor David Lynch a Kristine McKennová.


Anotace knihy " David Lynch a Kristine McKennová, autor David Lynch a Kristine McKennová"

Životopis napsala novinářka Kristine McKennová na základě více než stovky rozhovorů s Lynchovými přáteli, rodinnými příslušníky, bývalými manželkami, herci, agenty, hudebníky a dalšími spolupracovníky. Do textu však vstupuje sám Lynch svými upřímnými komentáři, překvapí například vzpomínkou na pražské natáčení hudby k Modrému sametu nebo zábavnými i ledacos odkrývajícími historkami z dětství a studentských let. Text doprovází téměř stovka unikátních fotografií z Lynchovy soukromé sbírky. Kniha tak pohltí nováčky i lynchovské fanatiky..
Paseka


Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz