B jako běžec

Autor
InformaceČesky, 2021
PopisUltramaraton skrze údolí Sierry Nevady startuje před východem slunce a ti nejrychlejší se do cílové rovinky dostanou s jeho západem. Ročník 2010 měl t…
více informací
Dostupnostskladem
Cena s DPH
399
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelPaseka
ISBN978-80-7637-231-3
EAN9788076372313
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.80 Kg
Rozměr165 x 235 mm
Vazbabrožovaná
Počet stran224

Bližší informace o knize "B jako běžec"

Ultramaraton skrze údolí Sierry Nevady startuje před východem slunce a ti nejrychlejší se do cílové rovinky dostanou s jeho západem. Ročník 2010 měl tři favority a zhruba prvních osmdesát mil nebylo jasné, kdo vyhraje. Bostonský maraton v roce 1982 byl bitvou mezi jasným favoritem a farmářským klukem. B jako běžec, autor Jindřich Janíček.


Anotace knihy " B jako běžec, autor Jindřich Janíček"

Říká se, že by outsider vyhrál nebýt doprovodné policejní motorky v poslední zatáčce. Tyto a další kapitoly z dějin běhání přináší výpravná komiksová kniha, která snoubí cit pro zajímavosti i pro ironii. Najdete tu malé velké běžecké události a krátké komiksy o dlouhých závodech. Zavedou nás také do Oxfordu padesátých let, Kalifornie let osmdesátých, nebo do lesů uprostřed Tennessee, kousek od věznice, ze které utekl vrah Martina Luthera Kinga. Od komiksového dokumentu vycházejícího z historických fotografií, dobových televizních záběrů či literatury budeme často odbíhat, třeba k běžeckým výkonům prezidentských kandidátů nebo hobitům v Pánovi prstenu..
Paseka

Obsah knihy: B jako běžec

B jako běžec - examplesB jako běžec - examplesB jako běžec - examplesB jako běžec - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz