Vánoce pro kočku

Autor
InformaceČesky, 2016
Popis23 adventních pohádek a jeden opravdový příběh. Pohádkový adventní kalendář přináší na každý prosincový den jeden tajuplný příběh.
více informací
Již není v prodeji

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelBarrister & Principal Publishing
ISBN978-80-7485-105-6
EAN9788074851056
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.52 Kg
Rozměr140×220 mm
Vazbavázaná
Počet stran136

Bližší informace o knize "Vánoce pro kočku"

23 adventních pohádek a jeden opravdový příběh. Pohádkový adventní kalendář přináší na každý prosincový den jeden tajuplný příběh. Vánoce pro kočku, autor kolektiv.


Anotace knihy " Vánoce pro kočku, autor kolektiv"

Pohádkový adventní kalendář přináší na každý prosincový den jeden tajuplný příběh.

Tři děti staví s tatínkem po celý prosinec betlém, každý večer kousek – oblohu, figurku, hvězdu. A každý večer jim pak betlémská Kočka vypráví jeden příběh. O volkovi, o oslíkovi, o andělíčcích a cukroví, proč jsou koledy tak hezké či co měla Svatá rodina o Vánocích k večeři, o vlasatici i o třech králích nebo o koni, slonu a velbloudovi, kteří ke třem králům zprvu vůbec nepatřili. Také o tom, jak si ovečka povídala s vlkem, proč bývá o Vánocích sníh, jak se stalo, že s Mikulášem chodí i čert, proč slavík zpívá nejkrásněji v noci a jak to, že jmelí roste na stromech.
Prosinec s pohádkami rychle uteče, ale jak to bylo v Betlémě doopravdy, to se děti dozvědí až na Štědrý večer.

Knížka pro všechny, kteří mají rádi advent, tajemný předvánoční čas plný očekávání.

Terezie Radoměřská (1969) studovala český jazyk a historii, později teologii. Pracovala jako učitelka, překladatelka, kastelánka, redaktorka a průvodkyně. V současné době zajišťuje pro malý úspěšný rodinný podnik – manžel a tři děti – logistiku, lidské zdroje, zásobování, finanční plánování, účetnictví, public relations, distribuci a kontrolu. Žije v Praze...
Barrister & Principal Publishing


Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz