Ztracená duše

Autor
InformaceČesky, 2021
PopisKdyby se na nás někdo podíval z výšky, spatřil by svět plný uspěchaných, zpocených a unavených lidí a jejich zpožděných, ztracených duší… Ilustrace: …
více informací
Dostupnostskladem
Doporučená cena 399 Kč - SLEVA
Cena s DPH
372
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelHost
ISBN978-80-275-0261-5
EAN9788027502615
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.31 Kg
Rozměr200x269 mm
Vazbavázaná
Počet stran47
PřekladatelBarbora Doležalová

Bližší informace o knize "Ztracená duše"

Kdyby se na nás někdo podíval z výšky, spatřil by svět plný uspěchaných, zpocených a unavených lidí a jejich zpožděných, ztracených duší… Ilustrace: Joanna Concejová Ztracená duše, autor OLGA TOKARCZUKOVÁ.


Anotace knihy " Ztracená duše, autor OLGA TOKARCZUKOVÁ"

yl jednou jeden člověk, který příliš často a příliš rychle pracoval a svou duši nechal už dávno někde daleko za sebou. Bez duše se mu nežilo špatně — spal, jedl, chodil do práce, řídil auto, a dokonce hrál tenis. Časem však nabyl dojmu, že se svět kolem něj jaksi zploštil. Připadalo mu, jako by se pohyboval po hladkém listu papíru v sešitě na matematiku, po papíru pokrytém hustou mřížkou malých čtverečků.

První kniha nositelky Nobelovy ceny Olgy Tokarczukové vyprávěná nejen slovy, ale především obrazem. Dojemnému příběhu o trpělivosti, vnímavosti a návratu k sobě samému vdechla duši výtvarnice Joanna Concejová. Její něžné, melancholické ilustrace dávají čtenáři ohromný prostor, aby se zastavil a navázal rozhovor s vlastním nitrem..
Host

Obsah knihy: Ztracená duše

Ztracená duše - examplesZtracená duše - examplesZtracená duše - examplesZtracená duše - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz