ZÓNA

Sleva 16%
Autor
InformaceČesky, 2020
PopisZapomeňte na severskou detektivku, nejdrsnější příběhy se odehrávají v Gemeru! Neboli v Zóně, tajuplném prostoru mezi Rimavskou Sobotou a Londýnem, ka…
více informací
Dostupnostskladem
Běžná cena345 Kč - SLEVA 16%
Cena s DPH
289
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelLabyrint
ISBN978-80-88378-00-6
EAN9788088378006
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.70 Kg
Rozměr190x250 mm
VazbaV4
Počet stran176

Bližší informace o knize "ZÓNA"

Zapomeňte na severskou detektivku, nejdrsnější příběhy se odehrávají v Gemeru! Neboli v Zóně, tajuplném prostoru mezi Rimavskou Sobotou a Londýnem, kam svůj nový komiksový příběh umístil Daniel Majling, autor kultovního komiksu RUDO... ZÓNA, autor Daniel Majling.


Anotace knihy " ZÓNA, autor Daniel Majling"

Daniel Majling: Zóna

komiks

Zapomeňte na severskou detektivku, nejdrsnější příběhy se odehrávají v Gemeru! Neboli v Zóně, tajuplném prostoru mezi Rimavskou Sobotou a Londýnem, kam svůj nový komiksový příběh umístil Daniel Majling, autor kultovního komiksu RUDO. A jak už jsme u něj zvyklí, pátrání po záhadně ztraceném kamarádovi bude probíhat ruku v ruce s hledáním pravdy, smyslu života a místa člověka ve vesmíru… Když k tomu ještě připočteme téma islámského terorismu, tajných vládních operací a všudypřítomný černý humor, máme tu další třaskavě zábavnou směs, která zaujme každého, kdo má rád inteligentní a provokativní literaturu.Ze slovenštiny přeložil Ondřej Kavalír..
Labyrint

Obsah knihy: ZÓNA

ZÓNA - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz