Zátiší / Still Life

Sleva 10%
Autor
InformaceČesky, 2016
PopisZátiší Petra Sirotka nejsou jen bizarní předměty hodné pozornosti vnímavého pozorovatele, ale především součást života těch, kteří se jimi obklopují. …
více informací
Dostupnostdo týdne
Běžná cena390 Kč - SLEVA 10%
Cena s DPH
350
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelKniha Zlín
ISBN9788090639218
EAN9788090639218
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.62 Kg
Rozměr235x267 mm
Vazbapevná
Počet stran106

Bližší informace o knize "Zátiší / Still Life"

Zátiší Petra Sirotka nejsou jen bizarní předměty hodné pozornosti vnímavého pozorovatele, ale především součást života těch, kteří se jimi obklopují. Zátiší nevnímá jako neživoucí, světem odložené a samotě propadlé předměty, ale spíše jako prostředí, jež dotváří svět živých a tvoří tak kotviště našich vzpomínek Zátiší / Still Life, autor Petr Sirotek.


Anotace knihy " Zátiší / Still Life, autor Petr Sirotek"

Petr Sirotek v zátiších mistrným způsobem zpracovává téma času a jeho plynutí. Pracuje s osobitou poezií, světlo a stín jsou jeho zbraněmi, a pokud předkládá objekty s prvky absurdity, nenakazuje jim hrát kdovíjaké role. Sirotkova zátiší jsou po řadě let, kdy vznikala, stále plná sdělné energie a nikoliv laciné modernity či poplatnosti. Proto tento soubor otevírá dveře do světa skutečného mistra pozastavení, zapomenutí, lehké melancholie, úsměvného ironického pousmání, přitakání druhé straně reality..
Kniha Zlín

Obsah knihy: Zátiší / Still Life

Zátiší / Still Life - examplesZátiší / Still Life - examplesZátiší / Still Life - examples

Omlouváme se našim zákazníkům, vzhledem k dovolené objednávky od 30.7. do 8.8.2021 budou expedovány ihned 9.8.2021. Většinu zboží máme skladem.

Děkujeme za pochopení