Václav Stratil - Láška

Autor
InformaceČesky, 2016
PopisAlbum Václava Stratila „Láška“ bylo vydáno za laskavé podpory Fait Gallery v Brně při příležitosti výstavy Václava Stratila „Krajiny“. Text písně „Zi…
více informací
Již není v prodeji

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelFait Gallery
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.30 Kg
Rozměrrůzný
Vazbabrožovaná
Počet stranCD, 12 písní

Bližší informace o knize "Václav Stratil - Láška"

Album Václava Stratila „Láška“ bylo vydáno za laskavé podpory Fait Gallery v Brně při příležitosti výstavy Václava Stratila „Krajiny“. Text písně „Zig Hajl Bejby“ není propagací či projevem sympatií k hnutí směřujícímu k potlačení práv a svobod člověka. Václav Stratil — zpěv (2-12), kytara (2-11), klavír (1) Panáčik — hudba (12) Tom Holič — trubka (12) Šimon Jakubíček — kontrabas (12) Václav Stratil - Láška, autor Václav Stratil.


Anotace knihy " Václav Stratil - Láška, autor Václav Stratil"

Nahráno v nahrávacím studiu Kabinetu audiovizuálních studií FaVU VUT v Brně v letech 2013 a 2016. Skladba „Valčík“ vznikla v roce 2015 tamtéž.

Album „Láška“ se staršími i novými skladbami je druhým kompletem Stratilovy písničkářské produkce. „Oproti předchozímu best off výběru „Všechno bude fajn“ (2013) ho ale lze označit za programové album. Jeho jádrem je totiž desítka milostných písní. Láskyplný vztah člověka k člověku v jeho různých barvách a odstínech je ostatně nejčastějším námětem Stratilových písní,” říká kurátor výstavy Krajiny Jiří Ptáček, který se zároveň ujal produkce alba. Album “Láška” nahrál mladý slovenský hudebník Panáčik, který zde zároveň hostuje s novou skladbou s názvem “Valčík”. Nahrávka vychází v limitovaném nákladu 100 kusů..
Fait Gallery


Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz