V zrcadlové síni

Autor
InformaceČesky, 2023
PopisVe svých punkových dějinách krásy a přístupů ke kráse se autorka zabývá tématy, jako jsou: klátitelnost, seflíčka, napodobování celebrit nebo sexualit…
více informací
Dostupnostdo týdne
Doporučená cena 349 Kč - SLEVA
Cena s DPH
298
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelPaseka
ISBN978-80-7637-361-7
EAN9788076373617
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost1.20 Kg
Rozměr180x259 mm
Vazbaměkká
Počet stran176
PřekladatelMarie Voslářová

Bližší informace o knize "V zrcadlové síni"

Ve svých punkových dějinách krásy a přístupů ke kráse se autorka zabývá tématy, jako jsou: klátitelnost, seflíčka, napodobování celebrit nebo sexualita jako objekt konzumu. V zrcadlové síni, autor Liv Strömquistová.


Anotace knihy " V zrcadlové síni, autor Liv Strömquistová"

Žijeme v říši obrazů. S chytry´m telefonem v ruce se bavíme, nakupujeme, chodíme na rande, usínáme, a především šmírujeme sami sebe. Jenže zatímco péče o vlastní vzhled se stala jednou z nejdůležitějších částí našich životů – vždyť kdo by nechtěl vypadat dobře na fotce? –, samotná krása se ocitla v ohrožení, neboť se jí zmocnil kapitalisticky´ trh a vyrobil z ní spotřební produkt.

Švédská komiksová superstar a pronikavá glosátorka moderního světa ve své první celobarevné komiksové knize zkoumá, kdy jsme se stali paparazzi vlastních těl. Jak souvisí láska se vzhledem? Co mají společného poslední snímky Marilyn Monroe a selfíčka Kim Kardashian? Která z císařoven měla nejtenčí pas? A co se můžeme naučit od Sněhurčiny macechy?.
Paseka

Obsah knihy: V zrcadlové síni

V zrcadlové síni - examplesV zrcadlové síni - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz