Tomáš Rasl: Mezi dnem a snem

Autor
InformaceČesky, 2017
PopisVýběr reprodukcí ze stejnojmenné výstavy v doprovodu textu Volné cykly Tomáše Rasla od Otto M. Urbana a životopisných údajů.Počet výtisků 350
více informací
Již není v prodeji

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelTrafo Gallery
ISBN978-80-906811-1-8
EAN9788090681118
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.60 Kg
Rozměr140x190 mm
Vazbatvrdá složka
Počet stran30

Bližší informace o knize "Tomáš Rasl: Mezi dnem a snem"

Výběr reprodukcí ze stejnojmenné výstavy v doprovodu textu Volné cykly Tomáše Rasla od Otto M. Urbana a životopisných údajů.Počet výtisků 350 Tomáš Rasl: Mezi dnem a snem, autor Otto M. Urban, Tomáš Rasl.


Anotace knihy " Tomáš Rasl: Mezi dnem a snem, autor Otto M. Urban, Tomáš Rasl"

Výstava Mezi dnem a snem představila výběr z prací fotografa Tomáše Rasla (*1975) za poslední dvě desetiletí. První samostatnou výstavu měl Tomáš Rasl již v roce 2000, tedy ještě za studií na pražské FAMU. V té době fotografoval na velké formáty a studoval staré a často málo používané technologické postupy. Tento zájem je v jeho případě kontinuální a výstava představí různé metody a techniky. Vedle těchto aspektů však Rasl věnuje pozornost i obsahové stránce svých děl. Tomáš Rasl často pracuje v cyklech, které se postupně vyvíjejí a proměňují. Jeho fotografické vidění je poetické, což umocňují i básnické názvy děl a cyklů.

The Between Day and Dream exhibition presented a selection of works by Tomáš Rasl (* 1975) for the past two decades. Tomáš Rasl had his first independent exhibition in 2000, when he studied at Prague’s FAMU. At that time he photographed in large formats and studied old and often little used technological procedures. This interest is continuous and the exhibition presents various methods and techniques. In addition to these aspects, Rasl also focuses on the content of his works. He often works in cycles that are gradually evolving and transforming. His photographic vision is poetic, which also enhances the poetic names of works and cycles..
Trafo Gallery

Obsah knihy: Tomáš Rasl: Mezi dnem a snem

Tomáš Rasl: Mezi dnem a snem - examplesTomáš Rasl: Mezi dnem a snem - examplesTomáš Rasl: Mezi dnem a snem - examplesTomáš Rasl: Mezi dnem a snem - examplesTomáš Rasl: Mezi dnem a snem - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz