Toho dna se dotýkám už málo

Autor
InformaceČesky, 2022
PopisKniha Toho dna se dotýkám už málo přináší životní příběhy lidí se zkušeností s poruchami příjmu potravy, kteří se zotavili nebo uzdravili. Motivací li…
více informací
Dostupnostskladem
Doporučená cena 890 Kč - SLEVA
Cena s DPH
850
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelNakladatelství Wo-men
ISBN9788090764187
EAN9788090764187
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost1.26 Kg
Rozměr170x235 mm
Vazbavázaná
Počet stran184

Bližší informace o knize "Toho dna se dotýkám už málo"

Kniha Toho dna se dotýkám už málo přináší životní příběhy lidí se zkušeností s poruchami příjmu potravy, kteří se zotavili nebo uzdravili. Motivací literární redaktorky a editorky Martiny Lupínkové byla vlastní zkušenost s poruchou příjmu potravy. Pětiletá práce na knize pro ni představovala jistou formu terapie a uzavření této osobní životní kapitoly. Toho dna se dotýkám už málo, autor Martina Lupínková, Lenka Chánová.


Anotace knihy " Toho dna se dotýkám už málo, autor Martina Lupínková, Lenka Chánová"

Kniha vzniká ve spolupráci s vizuální umělkyní Lenkou Chánovou, která, dle jejích slov, tvoří technikou poruchy příjmu barvy. Její malby se propíjejí přes tenký japonský papír a transformují se tak do překvapivých, abstraktních obrazů plných tajemství a intimity.

Kniha je určena lidem, kteří si sami poruchami příjmu potravy procházejí nebo prošli, stejně jako jejich blízkým. Příběhy s dobrým koncem mohou být inspirací a oběma stranám dodávat naději. Paralelně s hlavním tématem knihy se ale také řeší univerzální otázky traumatu, bezpodmínečné lásky a přijetí, sebelásky nebo duševního zdraví. Dotknout se tak kniha může úplně každého, kdo o to stojí..
Nakladatelství Wo-men

Obsah knihy: Toho dna se dotýkám už málo

Toho dna se dotýkám už málo - examplesToho dna se dotýkám už málo - examplesToho dna se dotýkám už málo - examplesToho dna se dotýkám už málo - examplesToho dna se dotýkám už málo - examplesToho dna se dotýkám už málo - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz