Timo - b jako brno

Autor
InformaceČesky, 2019
PopisUž déle než dvacet let se Brňané potkávají na různých místech s jeho díly, jeho identita ale zůstává utajena. Nejznámější brněnský streetartista Timo …
více informací
Dostupnostskladem
Cena s DPH
550
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelDruhé město
ISBN978-80-7227-420-8
EAN9788072274208
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.78 Kg
Rozměr210x230 mm
Vazbavázaná
Počet stran220

Bližší informace o knize "Timo - b jako brno"

Už déle než dvacet let se Brňané potkávají na různých místech s jeho díly, jeho identita ale zůstává utajena. Nejznámější brněnský streetartista Timo dokázal něco, co je v dnešním světě stále vzácnější: zaujmout širokou veřejnost i odborníky pouze svým dílem. Timo - b jako brno, autor Martin Reiner.


Anotace knihy " Timo - b jako brno, autor Martin Reiner"

Jeho poetické verše, "ikony" či slogany si získaly s postupem času takovou oblibu, že se z Tima stal novodobý klasik, aniž k tomu potřeboval známosti nebo silný osobní příběh. Rozhodli jsme se prezentovat Timovy práce v reprezentativním výboru... a vyjmout je tak z toku času a ochránit před zánikem. Celkem jich existuje už několik stovek... a jsou roztroušeny na mnoha místech nejen v Brně či v Praze. Teprve kniha b jako brno většinu prací soustředí na jednom místě, představuje Tima jako umělce, který nepracuje ani v nejmenším nahodile a který po dobu dvaceti let neustále rozvíjí - a v lecčem zpřesňuje - několik témat a motivů. Knihu provází navíc zasvěcený a zábavný komentář originálního myslitele Blahoslava Rozbořila a kunsthistorický vhled Radka Wohlmutha..
Druhé město

Obsah knihy: Timo - b jako brno

Timo - b jako brno - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz