Supermodelka a krabice Brillo - Zákulisní příběhy a prapodivné zákony ekonomiky současného umění

Autor
InformaceČesky, 2014
PopisJak je možné, že se vosková figurína bývalé supermodelky prodala bezmála za dva a půl milionu dolarů? Jak se mění postavení aukčních síní a galerií v …
více informací
Již není v prodeji

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelKniha Zlín
ISBN978-80-7473-160-0
EAN9788074731600
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.42 Kg
Rozměr135 × 191 mm
Vazbabrožovaná lepená
Počet stran368

Bližší informace o knize "Supermodelka a krabice Brillo - Zákulisní příběhy a prapodivné zákony ekonomiky současného umění"

Jak je možné, že se vosková figurína bývalé supermodelky prodala bezmála za dva a půl milionu dolarů? Jak se mění postavení aukčních síní a galerií v době pokračující digitalizace? Supermodelka a krabice Brillo - Zákulisní příběhy a prapodivné zákony ekonomiky současného umění, autor Don Thompson.
Anotace knihy " Supermodelka a krabice Brillo - Zákulisní příběhy a prapodivné zákony ekonomiky současného umění, autor Don Thompson"

Na tyto i další otázky vám odpoví kniha Supermodelka a krabice Brillo, která je pokračováním bestselleru Dona Thompsona Jak prodat vycpaného žraloka za 12 milionů dolarů (KNIHA ZLIN, 2010) a jako taková si jistě získá každého čtenáře se zájmem o moderní umění.
Don Thompson opět nahlíží do zákulisí světového trhu s uměním, jehož ceny zaznamenaly raketový růst pouhé dva roky po pádu banky Lehman Brothers a vypuknutí ekonomické krize, a zamýšlí se nad tím, nakolik tento vzestup ovlivnily ekonomické zákonitosti a marketingové strategie, nakolik peníze podmiňují společenský status, i nad fenoménem celebrit. Svou pronikavou, humorem okořeněnou analýzu opírá o vlastní výzkum a rozhovory se zástupci aukčních síní či obchodníky s uměním z celého světa od New Yorku přes Abú Dhabí až po Peking..
Kniha Zlín


Omlouváme se našim zákazníkům, vzhledem k dovolené objednávky od 30.7. do 8.8.2021 budou expedovány ihned 9.8.2021. Většinu zboží máme skladem.

Děkujeme za pochopení