Radka Bodzewicz - Božská komedie

Autor
InformaceČesky, 2020
Popis….šel jsem jak v snách, jen nejasně jsem tušil, že mimo pravou cestu klopýtám... Pár vytržených řádek ze začátku Dantovy Božské komedie dostatečně n…
více informací
Dostupnostskladem
Cena s DPH
220
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelBold Gallery
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.50 Kg
Rozměr210 x 220
Vazbaměkké
Počet stran43

Bližší informace o knize "Radka Bodzewicz - Božská komedie"

….šel jsem jak v snách, jen nejasně jsem tušil, že mimo pravou cestu klopýtám... Pár vytržených řádek ze začátku Dantovy Božské komedie dostatečně naznačuje podstatu lidského údělu. Je to cesta, která vede odněkud někam, ale člověk sám přitom doopravdy nezná ani její skutečný počátek, tím méně konec. Radka Bodzewicz - Božská komedie, autor Radek Wohlmut.


Anotace knihy " Radka Bodzewicz - Božská komedie, autor Radek Wohlmut"

Vizuální umělkyně Radka Bodzewicz (1991) si jako hlavní téma svého nového obrazového cyklu Božskou komedii nevybrala náhodou. Je to iniciační text plný obraznosti, ale zároveň vztažený ke konkrétním událostem a činům, jimž dává nejen přesah, ale i hodnotící rámec. Bez ohledu na své temporální ukotvení má nadčasové vyznění a v případě, že člověk nezůstává u doslovného věroučného čtení, tím víc. Stává se z něj pak především myšlenkový a metaforický fundus – obsáhlý literární obraz, který přímo vybízí k vizualizaci..
Bold Gallery


Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz