Prostorový akt, jevy a tělesnost prostoru jako pojítko mezi umělci a architekty

Autor
InformaceČesky, 2015
PopisPublikace je záznamem výzkumu dvou případových studií pedagogického procesu spojení studentů architektury a studentů výtvarného umění (konkrétně Ateli…
více informací
Dostupnostskladem
Cena s DPH
230
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelFakulta výtvarných umění VUT v Brně
ISBN978-80-214-5303- 6
EAN9788021453036
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.50 Kg
Rozměr200x290 mm
Vazbabrožovaná
Počet stran128

Bližší informace o knize "Prostorový akt, jevy a tělesnost prostoru jako pojítko mezi umělci a architekty"

Publikace je záznamem výzkumu dvou případových studií pedagogického procesu spojení studentů architektury a studentů výtvarného umění (konkrétně Ateliéru tělového designu). Prostorový akt, jevy a tělesnost prostoru jako pojítko mezi umělci a architekty, autor KLODOVÁ, L.; KOHOUTKOVÁ, K.; FORETNÍK, J.; PONEŠOVÁ,.


Anotace knihy " Prostorový akt, jevy a tělesnost prostoru jako pojítko mezi umělci a architekty, autor KLODOVÁ, L.; KOHOUTKOVÁ, K.; FORETNÍK, J.; PONEŠOVÁ,"

Podstatou projektu bylo zkoumání dynamiky procesu společné tvorby. Jako jmenovatele, který by mohl být přístupný pro oba obory, jsme si zvolili fenomenologickou filozofii v její aktuální formě, kdy funguje jako inspirace pro navrhování staveb i realizaci uměleckých projektů..
Fakulta výtvarných umění VUT v Brně

Obsah knihy: Prostorový akt, jevy a tělesnost prostoru jako pojítko mezi umělci a architekty

Prostorový akt, jevy a tělesnost prostoru jako pojítko mezi umělci a architekty - examplesProstorový akt, jevy a tělesnost prostoru jako pojítko mezi umělci a architekty - examplesProstorový akt, jevy a tělesnost prostoru jako pojítko mezi umělci a architekty - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz