Proč umění / Odpovědi na nejčastější otázky pokládané v galeriích

Autor
InformaceČesky, 2019
PopisProč umění, je název publikace za níž stojí mezinárodní kolektiv autorů spojených pod platformou Máš umělecké střevo? Knížka si pokládá víc jak třicet…
více informací
Dostupnostdo týdne
Cena s DPH
240
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelTaktum
ISBN978-80-270-6829-6
EAN9788027068296
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.30 Kg
Rozměr205x195
Vazbaflexi
Počet stran110

Bližší informace o knize "Proč umění / Odpovědi na nejčastější otázky pokládané v galeriích"

Proč umění, je název publikace za níž stojí mezinárodní kolektiv autorů spojených pod platformou Máš umělecké střevo? Knížka si pokládá víc jak třicet otázek, které postihují vývoj a současný stav výtvarného umění a nabízí na ně odpovědi! Jejich autory jsou zástupci nejvýznamnějších galerií z České republiky, Slovenska, Maďarska nebo Německa. Proč umění / Odpovědi na nejčastější otázky pokládané v galeriích, autor Martina Freitagová, Ondřej Horák (eds.).


Anotace knihy " Proč umění / Odpovědi na nejčastější otázky pokládané v galeriích, autor Martina Freitagová, Ondřej Horák (eds.)"

Kdo je umělec? Proč mám chodit galerie? Proč už sochy nebo obrazy nevypadají tak, jako dřív? Jakou má umění hodnotu? A jak vůbec poznám, že se zrovna dívám na umělecké dílo? To je je několik z mnoha otázek, na které publikace nabízí odpovědi. Ty navíc doprovází desítky reprodukcí slavných i méně známých děl, které v těchto galeriích můžete vidět.

Publikaci je možné vnímat jako svéráznou „učebnici“. Snahou autorů je dostat ji co nejblíže k pedagogům a studentům základních i středních škol. I proto k ní vzniká doprovodný materiál, který bude dostupný zdarma pro zájemce z řad škol a vzdělávacích institucí..
Taktum

Obsah knihy: Proč umění / Odpovědi na nejčastější otázky pokládané v galeriích

Proč umění / Odpovědi na nejčastější otázky pokládané v galeriích - examplesProč umění / Odpovědi na nejčastější otázky pokládané v galeriích - examplesProč umění / Odpovědi na nejčastější otázky pokládané v galeriích - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz