Pohádky kocoura Kostičky

Autor
InformaceČesky, 2009
PopisBlíží se Vánoce, krajem poletují sněhové vločky. Na okraji hlubokého lesa krátce zastaví automobil. Zanechává ve sněhové závěji malého kocourka... Tad…
více informací
Již není v prodeji

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelZonerPress
ISBN978-80-7413-065-6
EAN9788074130656
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.34 Kg
Rozměr145x200 mm
Vazbatvrdá
Počet stran96

Bližší informace o knize "Pohádky kocoura Kostičky"

Blíží se Vánoce, krajem poletují sněhové vločky. Na okraji hlubokého lesa krátce zastaví automobil. Zanechává ve sněhové závěji malého kocourka... Tady začínají Kostičkova dobrodružství. Neztratí se v tajemném lese? Najde nový domov a přátele? Pohádky kocoura Kostičky, autor Zbyněk Kučera Holub, ilustrace Roman Kýbus.


Anotace knihy " Pohádky kocoura Kostičky, autor Zbyněk Kučera Holub, ilustrace Roman Kýbus"

Knihu provází veselé barevné obrázky Romana Kýbuse a fotografie skutečného kocoura Kostičky, jehož příhodami byly pohádky inspirovány.

Ztracený v lese * Mlask a Písk * Bílá liška * Pohádka o kouzelné skřínce z borůvkového údolí * Věštba z jehličí * Na druhý břeh * Strážce řeky * O vystrašeném strašidle * Čert a Flek * Na hradě Katz burgu * O duhovém náhrdelníku * O chybějící perle * O Čertovi a Mourince * Dafinka * V zajetí * Kočka nádražačka * Myší poklad * Domov * Jak jsme ke Kostičkovi přišli a jak on přišel k nám

Knížka bohatě vybavená půvabnými ilustracemi je určena menším dětem, seznámí je s novými, méně obvyklými exotickými zvířátky, jejichž jména jim navíc při opakování nebo hlasitém čtení pomohou procvičovat výslovnost některých problémových slabik a souhlásek..
ZonerPress


Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz