Pecka

Autor
InformaceČesky, 2021
PopisLee Lai ve své strhující komiksové prvotině Pecka na vztahu dvou žen ilustruje touhu člověka po vlastní rodině bez ohledu na to, jakou má sexuální ori…
více informací
Dostupnostskladem
Doporučená cena 649 Kč - SLEVA
Cena s DPH
585
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelCentrala
ISBN9788363892838
EAN9788363892838
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost1.20 Kg
Rozměr190x230
Vazbavázaná
Počet stran232

Bližší informace o knize "Pecka"

Lee Lai ve své strhující komiksové prvotině Pecka na vztahu dvou žen ilustruje touhu člověka po vlastní rodině bez ohledu na to, jakou má sexuální orientaci, společně s jeho schopností znovu vstát a postavit se na vlastní nohy, přestože jeho život poznamenalo hluboké trauma. Pecka, autor Lai Lee.


Anotace knihy " Pecka, autor Lai Lee"

Ray a Bron tvoří pár již několik let. Když se později v jejich společném životě objeví Rayina malá neteř Nessie, vnímají obě ženy její přítomnost jako šanci vybudovat si vlastní rodinu, jež je naplňuje nesmírným štěstím a radostí.
Samy totiž nemají se svými rodinami, a především pak se svými sestrami, zrovna nejlepší vztahy. Bron se musí vypořádat se vztekem své mladší sestry Grace, která se na ni zlobí za to, že před pěti lety opustila domov i přísnou křesťanskou výchovu. Ray naopak neustále svádí bitvy se svou starší sestrou, svobodnou pracující matkou Amandou, které se nelíbí, že její dcera tráví čas ve společnosti Rayiny transgender přítelkyně Bron. Vztah, který dříve pro Ray i Bron představoval spásu a záchranu před rodinami, které je nedokážou přijmout takové, jaké jsou, se ale postupem času rozpadne. A právě v tomto okamžiku se hlavní protagonistky obrací na své sestry a pokouší se opravit zpřetrhaná pouta. Prázdnotu, kterou obě po rozchodu cítí, tak zaplňuje jiná láska, která dokáže být nesmírně hluboká i naplňující, přestože ji život dokáže velmi těžce zkoušet..
Centrala


Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz