Péče na prodej

Autor
InformaceČesky, 2017
PopisCo mají společného miniškolky, hotely pro psy, hodinoví manželé, agentury poskytující péči o seniory, děti či domácnost? Jedná se o subjekty prodávají…
více informací
Dostupnostskladem
Cena s DPH
327
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelMUNIPRESS
ISBN9788021086517
EAN9788021086517
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.65 Kg
Rozměr180 × 250 mm
Vazbabrožovaná
Počet stran156

Bližší informace o knize "Péče na prodej"

Co mají společného miniškolky, hotely pro psy, hodinoví manželé, agentury poskytující péči o seniory, děti či domácnost? Jedná se o subjekty prodávající služby ještě donedávna vykonávané z lásky – rozuměj bezplatně – samotnými členkami a členy domácnosti. ilustrace Vendula Chalánková Péče na prodej, autor kolektiv, ilustrace Vendula Chalánková.


Anotace knihy " Péče na prodej, autor kolektiv, ilustrace Vendula Chalánková"

Anotace
Co mají společného miniškolky, hotely pro psy, hodinoví manželé, agentury poskytující péči o seniory, děti či domácnost? Jedná se o subjekty prodávající služby ještě donedávna vykonávané z lásky – rozuměj bezplatně – samotnými členkami a členy domácnosti.
Kniha Péče na prodej se věnuje současnému trendu přesouvání úkonů tzv. sociální reprodukce ze soukromé sféry rodin a domácností do veřejného prostředí trhu. Autoři předkládají zjištění kvalitativního výzkumu, který se zaměřil na vytváření nabídky těchto služeb a jejich prezentaci klientům a klientkám.
Perspektiva poskytovatelů, tedy majitelek a majitelů uvedených agentur, je velmi zajímavá. Nabízí vhled do myšlení a praktik lidí, kteří aktivně řídí vlak marketizace našich životů..
MUNIPRESS


Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz