Paragrafiky

Sleva 8%
Autor
InformaceČesky, 2021
Popis„Tři moci: výkonná moc, zákonodárná moc a soudní moc. Co je moc, to je moc!" Malá ochutnávka aforismů z nové knihy Jiřího Slívy, výtvarníka a básníka,…
více informací
Dostupnostskladem
Běžná cena249 Kč - SLEVA 8%
Cena s DPH
229
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelSlovart
ISBN9788027602315
EAN9788027602315
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.39 Kg
Rozměr195x195 mm
Vazbapevná
Počet stran128

Bližší informace o knize "Paragrafiky"

„Tři moci: výkonná moc, zákonodárná moc a soudní moc. Co je moc, to je moc!" Malá ochutnávka aforismů z nové knihy Jiřího Slívy, výtvarníka a básníka, kterého proslavil kreslený humor, který ilustruje knihy, píše básně a aforismy, skládá písně, je autorem poštovních známek, hraje na kytaru… Paragrafiky, autor Jiří Slíva.


Anotace knihy " Paragrafiky, autor Jiří Slíva"

V knize Paragrafiky se zamýšlí nad otázkou, jestli mají právníci větší smysl pro humor než jiné profese. Případně - dovedou si více dělat legraci ze svého povolání a jeho symbolů než jiní? A jako odpověď na otázky vznikla tato sbírka kreseb, karikatur, ilustrací s právnickou tematikou a symbolikou. K obrázkům Jiří Slíva připsal ještě tři tucty aforismů. Děkan Právnické fakulty Univerzity Karlovy Jan Kuklík, profesor dějin práva, v zajímavém úvodu krátce osvětlil původ a historii dvou hlavních právnických symbolů - paragrafu a Spravedlnosti neboli Justice. Jiří Slíva si v úvodu knihy přeje: „Doufejme, že i když je Justice záměrně slepá a nezáměrně občas i hluchá, smysl pro humor ji neopouští!".
Slovart

Obsah knihy: Paragrafiky

Paragrafiky - examplesParagrafiky - examplesParagrafiky - examplesParagrafiky - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz