Opuscula historiae artium 2/2012

Autor
InformaceČesky, 2012
PopisOpuscula historiae artium je recenzovaný vědecký časopis vydávaný Seminářem dějin umění Masarykovy univerzity. Uveřejňuje příspěvky z oblasti dějin um…
více informací
Dostupnostskladem
Doporučená cena 6,38 € - SLEVA
Cena s DPH
5,11
Změna měny Platba v CZK

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelMUNIPRESS
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.35 Kg
Rozměr200 x 270 mm
Vazbabrožovaná
Počet stran99

Bližší informace o knize "Opuscula historiae artium 2/2012"

Opuscula historiae artium je recenzovaný vědecký časopis vydávaný Seminářem dějin umění Masarykovy univerzity. Uveřejňuje příspěvky z oblasti dějin umění a příbuzných disciplín. Časopis navazuje na někdejší Sborník prací filosofické fakulty brněnské university (SPFFBU), vycházející od roku 1952, jako samostatná řada uměnovědná (F) pak od roku 1957. Pod názvem Opuscula historiae artium časopis vychází od roku 1996. Od roku 2013 je součástí světové citační a abstraktové databáze Scopus. Opuscula historiae artium 2/2012, autor kolektiv.


Anotace knihy " Opuscula historiae artium 2/2012, autor kolektiv"

Z obsahu: Ondřej Jakubec: Defining the Rožmberk Residence of Kratochvíle: the Problem of its Architectural Character / Ingrid Štibraná: Pálffyovská kolekcia na dreve maľovaných portrétov viri illustri z prelomu 16.–17. storočia / Michaela Šeferisová Loudová: Bohatá pokladnice konceptů a idejí. Ikonografické programy a jejich tvůrci v období baroka na Moravě / Petr Tomášek: „Pintsch ist vortreflich, er soll künftig Thiere malen“. Několik poznámek ke vzniku dvojice podobizen rodiny Hugo II. Karla Eduarda ze Salm-Reifferscheidtu od Josefa Führicha a Josefa Vojtěcha Hellicha / Aleš Veselý: Nové poznatky k dílu Františka Antonína Grimma a Paula Trogera pro Dietrichsteiny / Lenka Kalábová – Michal Konečný: Dva barokní inventáře obrazů zámku Hetzendorf. Příspěvek k počátkům sběratelství Salm-Reifferscheidtů.
MUNIPRESS


Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz