Ocelová města - Architektura logistiky ve střední a východní Evropě

rating - 5rating - 5rating - 5rating - 5rating - 5 100%
Autor
InformaceČesky, 2019
PopisV zemích střední a východní Evropy se prudce rozvíjí jistý druh průmyslu, který nic neprodukuje. Skladování, balení, třídění, montování a další vedlej…
více informací
Dostupnostskladem
Cena s DPH
990
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelVI PER
ISBN978-80-270-7038-1
EAN9788027070381
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost1.80 Kg
Rozměr170 × 230 mm
Vazbavázaná s přebalem
Počet stran364

Bližší informace o knize "Ocelová města - Architektura logistiky ve střední a východní Evropě"

V zemích střední a východní Evropy se prudce rozvíjí jistý druh průmyslu, který nic neprodukuje. Skladování, balení, třídění, montování a další vedlejší procesy výroby a distribuce se odehrávají v rozsáhlých logistických parcích, jejichž plocha se v průměru zdvojnásobí každé čtyři roky. Vydáno ve spolupráci s Park Books, Curych. Texty: anglicky, česky Ocelová města - Architektura logistiky ve střední a východní Evropě, autor kolektiv autorů.


Anotace knihy " Ocelová města - Architektura logistiky ve střední a východní Evropě, autor kolektiv autorů"

Ocelová města, jak je někteří místní nazývají, svými stovkami tisíc metrů čtverečních zabírají stále více zemědělské půdy, ovlivňují životy mnoha obyvatel a vytvářejí zcela nové vztahy. Autoři publikace zkoumají jejich dopad na krajinu a společnost a z různých pohledů odkrývají architektonické, prostorové, legislativní, ekonomické, sociální a ekologické souvislosti systému logistiky nejen v tomto regionu.

Kniha vykresluje logistická centra ve třech měřítcích: jako architektonicko-krajinnou figuru velikosti menšího města, jako sítě překreslující mapu Evropy, definující vlastní teritorialitu, a jako každodenní svět pracovníků uvnitř a obyvatel okolo nich.

Kniha obsahuje kromě textů dvě fotoeseje a podrobné mapové analýzy.

Do knihy přispěli Rutvica Andrijasevic, Kateřina Frejlachová, Adrian Hyrsz, Tomáš Khel, Jan Kolský, Bob Kuřík, Jesse LeCavalier, Lukáš Likavčan, Petr Mezihorák, Víctor Munoz Sanz, Tonia Novitz, Miroslav Pazdera, Zdeněk Porcal (Studio Flusser), Tadeáš Říha, Hannah Schling, Pavel Suchan, Daniel Šitera, Martin Špičák, Philip Ursprung, Ina Valkanova, Jan Vopravil..
VI PER

Obsah knihy: Ocelová města - Architektura logistiky ve střední a východní Evropě

Ocelová města - Architektura logistiky ve střední a východní Evropě - examplesOcelová města - Architektura logistiky ve střední a východní Evropě - examplesOcelová města - Architektura logistiky ve střední a východní Evropě - examplesOcelová města - Architektura logistiky ve střední a východní Evropě - examplesOcelová města - Architektura logistiky ve střední a východní Evropě - examplesOcelová města - Architektura logistiky ve střední a východní Evropě - examplesOcelová města - Architektura logistiky ve střední a východní Evropě - examplesOcelová města - Architektura logistiky ve střední a východní Evropě - examples

Recenze knihy: Ocelová města - Architektura logistiky ve střední a východní Evropě


rating - 5rating - 5rating - 5rating - 5rating - 5 100%, Ověřený zákazník, 23.09.2020, Heureka.cz
Doporučuji.

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz