O Rybabě a mořské duši

Sleva 10%
Autor
InformaceČesky, 2007
PopisI v druhé Niklově pohádce O Rybabě a Mořské duši se čtenáři vypraví do mořské říše, kde vládne jen tma. Není divu, že hlubinná rybka Rybaba zatouží po…
více informací
Dostupnostskladem
Běžná cena388 Kč - SLEVA 10%
Cena s DPH
349
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelMeander
ISBN9788086283067
EAN9788086283067
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.54 Kg
Rozměr215x290 mm
Vazbavázaná
Počet stran48

Bližší informace o knize "O Rybabě a mořské duši"

I v druhé Niklově pohádce O Rybabě a Mořské duši se čtenáři vypraví do mořské říše, kde vládne jen tma. Není divu, že hlubinná rybka Rybaba zatouží poznat světlo, o kterém náhodou slyšela vyprávět úhoře. O Rybabě a mořské duši, autor Petr Nikl.


Anotace knihy " O Rybabě a mořské duši, autor Petr Nikl"

Na cestě za světlem jí pomůžou moudrá Medúza a sloní Želva. Rybaba je natolik okouzlena cestou za sluncem, že se rozhodne světlo přinést i do hlubin. Při zpáteční cestě se však setká s nečekanými překážkami. Toto podobenství o věčném putování duše za poznáním je psáno rytmizovaným jazykem, který přímo vybízí čtenáře k četbě nahlas. Jednotlivé odstavce jsou nápaditým grafikem Robertem V. Novákem oddělené vlnkou odkazující ke slavné Morgernsternově básni Malá rybí hudba. Kouzelné Niklovy mezzotinty evokují tajemně pohádkovou atmosféru v mořské hlubině a my čteme bez dechu na jeden zátah až do konce. Kniha vyhrála 1. místo v soutěži o nejkrásněšjší českou knihu 2002 v kategorii literatury pro děti a mládež a byla nominována na Magnesii Literu 2002. Vychází ve 2. vydání v překrásné ruční vazbě s novou obálkou..
Meander

Obsah knihy: O Rybabě a mořské duši

O Rybabě a mořské duši - examplesO Rybabě a mořské duši - examplesO Rybabě a mořské duši - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz