O chlapci, který kamarádil se zvířaty

Sleva 11%
Autor
InformaceČesky, 2015
Popis„Máte rádi zvířata? A poutavé příběhy s nimi? Tohle je knížka, kde si jich užijete. A že je k tomu přidáno pár kouzelníků a ježibab navíc? Co by to by…
více informací
Dostupnostskladem
Běžná cena350 Kč - SLEVA 11%
Cena s DPH
310
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelCerm
ISBN9788072049141
EAN9788072049141
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.60 Kg
Rozměr183x257 mm
Vazbavázaná
Počet stran162

Bližší informace o knize "O chlapci, který kamarádil se zvířaty"

„Máte rádi zvířata? A poutavé příběhy s nimi? Tohle je knížka, kde si jich užijete. A že je k tomu přidáno pár kouzelníků a ježibab navíc? Co by to bylo za pohádkovou knížku na vašem nočním stolku bez této chásky? Sáhněte po této knížce kdykoli vám bude smutno nebo když budete nemocní. Má kouzelné léčivé účinky.“ říká na obalu autor této knížky, brněnský výtvarník, básník a spisovatel Alois Mikulka. O chlapci, který kamarádil se zvířaty, autor Jaroslav Malina, Nina Dvořáková.


Anotace knihy " O chlapci, který kamarádil se zvířaty, autor Jaroslav Malina, Nina Dvořáková"

Alois Mikulka: Český malíř, sochař, grafik, ilustrátor, scénograf, autor divadelních her pro děti, pohádek, básní a próz pro děti i dospělé.

Za druhé světové války, když byl jeho otec nacisty zavřený v Německu, musel doma pomáhat matce, protože měl ještě tři mladši sestry. Jako syn kriminálníka musel jít nejen na dva roky k převýchově do německé školy, ale také do Kuratoria pro výchovu mládeže..
Cerm


Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz