Naučte se fotografovat dobře

Autor
InformaceČesky, 2011
PopisBryan Peterson, autor bestsellerů o (digitální) fotografii, shrnul své předchozí knihy do jediné praktické příručky, která tak obsahuje nejlepší části…
více informací
Dostupnostskladem
Cena s DPH
449
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelZonerPress
ISBN978-80-7413-086-1
EAN9788074130861
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost1.30 Kg
Rozměr140x210 mm
Vazbaborožovaná
Počet stran400
PřekladatelMgr. Tomáš Paleček

Bližší informace o knize "Naučte se fotografovat dobře"

Bryan Peterson, autor bestsellerů o (digitální) fotografii, shrnul své předchozí knihy do jediné praktické příručky, která tak obsahuje nejlepší části z publikací (všechny vyšly v češtině ve vydavatelství Zoner Press): Naučte se fotografovat dobře, autor Bryan Peterson.
Anotace knihy " Naučte se fotografovat dobře, autor Bryan Peterson"

Publikace obsahuje všechny praktické rady a doporučení, které potřebuje začínající až středně pokročilý fotograf znát. Od základních informací o digitální fotografii přes vysvětlení, jaké nastavení expozice volit pro získání působivých snímků, až po rady, jak fotografovat scény s pohybem. V samostatných kapitolách předvádí autor fotografování lidí, portrétů, makra a detailu, krajiny a přírody. Závěr publikace je věnován několika zajímavým efektům, kterými mohou své fotografie oživit ti, kteří rádi zkoušejí netradiční postupy.

Mezi nesporné výhody knih Bryana Petersona patří způsob jeho vysvětlování, který vychází z dlouhodobé fotografické praxe a zkušeností školitele uznávaného po celém světě. Výklad nevyžaduje žádné předchozí znalosti, knihu mohou dobře použít i naprostí začátečníci, ale díky množství praktických rad a podrobně popsaným ukázkám ji využijí i zkušení fotografové..
ZonerPress


Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz