Namaluj si moravský ornament

Autor
InformaceČesky, 2022
PopisNávod postupu při malování vzorů a kompozic. Ukázky variant větších i menších ornamentů. Krásné vzory pochází ze Svatobořic-Mistřína.
více informací
Dostupnostskladem
Doporučená cena 149 Kč - SLEVA
Cena s DPH
135
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelExtra Publishing
ISBN8594201840708
EAN8594201840708
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.30 Kg
Rozměr300x300 mm
Vazbabrožovaná
Počet stran148

Bližší informace o knize "Namaluj si moravský ornament"

Návod postupu při malování vzorů a kompozic. Ukázky variant větších i menších ornamentů. Krásné vzory pochází ze Svatobořic-Mistřína. Namaluj si moravský ornament, autor Eva Plísková.


Anotace knihy " Namaluj si moravský ornament, autor Eva Plísková"

Cit pro krásu a touha po sebevyjádření je naší nedílnou součástí. Od pradávna ženy i muži zkrášlovali svá obydlí a předměty každodenní potřeby. Znázorňovali přírodu a život, který je obklopoval. Stylizovali motivy do symbolů, které měli chránit před vstupem zlých sil a nemocí. S velkou pečlivostí a horlivostí bílili stěny svých domů, poté nanášeli červenou, modrou, zelenou, žlutou barvu a pod štětcem vznikaly nezaměnitelné vzory.
Pronikněte do tajů slováckého ornamentua navažte na tradici, která je stále živá. Předává se z generace na generaci, z malérečky na malérečku. Tato publikace vás provede jednotlivými kroky, naučí kompozice a hlavně, doufáme, inspiruje k vlastní tvorbě..
Extra Publishing


Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz