Můj manžel sochař Karel Hladík

Autor
InformaceČesky, 2002
PopisPublikace není klasickou monografií, přestože dokonale mapuje Hladíkovo sochařské dílo, které se tragicky uzavřelo roku 1967. Knihu sama sestavila a t…
více informací
Již není v prodeji

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelGallery
ISBN80-86010-56-2
EAN9788086010562
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.65 Kg
Rozměr284 x 240 mm
Vazbapevná
Počet stran221

Bližší informace o knize "Můj manžel sochař Karel Hladík"

Publikace není klasickou monografií, přestože dokonale mapuje Hladíkovo sochařské dílo, které se tragicky uzavřelo roku 1967. Knihu sama sestavila a téměř 350 reprodukcí zasvěceným komentářem doprovodila umělcova choť. Za sedm let práce na této knize se jí podařilo utřídit mnoho cenných faktografických údajů, fotografií a unikátních vzpomínek z řad manželových přátel a žáků, včetně svěžích memoárů Hladíkovy sestry Františky. Můj manžel sochař Karel Hladík, autor Věra Hladíková.


Anotace knihy " Můj manžel sochař Karel Hladík, autor Věra Hladíková"

Čtenář se kupříkladu dozví, proč žil Smolíček s jelenem či Budulínek u pěstounů. Že se do děje hojně promítají absurdity naší současnosti, není třeba zdůrazňovat.
Lapidární texty, laděné do černého humoru, doprovázejí pečlivé ilustrace téhož autora, které na prakticky každé stránce vytváří z této knihy předmět vhodný nejen k pobavení čtenáře, ale díky reprezentativnímu provedení je použitelný jako vhodný dárek pro lid obojího pohlaví od puberty výše..
Gallery

Obsah knihy: Můj manžel sochař Karel Hladík

Můj manžel sochař Karel Hladík - examplesMůj manžel sochař Karel Hladík - examplesMůj manžel sochař Karel Hladík - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz