Mody demokracie

Autor
InformaceČesky, 2014
PopisKatalog k výstavě Mody demokracie v osmi kapitolách seznamuje s uměleckými projekty z celého světa, které tvoří inspirativní i varovné příběhy demokra…
více informací
Dostupnostdo týdne
Cena s DPH
390
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelDOX
ISBN978-80-87446-34-8
EAN9788087446348
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.90 Kg
Rozměr215x260 mm
Vazbabrožovaná
Počet stran270

Bližší informace o knize "Mody demokracie"

Katalog k výstavě Mody demokracie v osmi kapitolách seznamuje s uměleckými projekty z celého světa, které tvoří inspirativní i varovné příběhy demokracie odehrávající se na různých úrovních – od městské čtvrti, města, velkoměsta až po globální měřítko. Mody demokracie, autor kolektiv autorů.


Anotace knihy " Mody demokracie, autor kolektiv autorů"

Výstava, jejíž téma vychází z otázky, zda je tradiční podoba demokracie na ústupu, tak reaguje na masivní sledování a mizející soukromí, úspěchy populistických politiků a návrat autoritářských řežimů, které se v posledních letech čím dál tím víc vyskytují. Na výstavě jsou zastoupeni desítky umělců z pěti kontinentů jako například Harun Farocki, Paolo Cirio, Daniel Latorre, Todd Lester, z Čechů pak Jiří Černický, Michaela Thelenová, Zdena a Michal Kolečkovi a další..
DOX


Omlouváme se našim zákazníkům, vzhledem k dovolené objednávky od 27.6. do 5.7.2022 budou expedovány ihned 7.7.2022. Většinu zboží máme skladem.

Děkujeme za pochopení